3oh!3 i podobni artyści

 Boys Like Girls — LOVE DRUNK Panic! At The Disco — A Fever You Can't Sweat Out Katy Perry — MTV Unplugged Justin Bieber — KARATE KID [SOUNDTRACK]
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

3OH!3 to działająca od 2004 roku grupa muzyczna wykonująca crunkcore, będący mieszanką rytmów w stylu hip-hop, rock, dance i pop. Zespół tworzą obecnie Sean Foreman i Nathaniel Motte, obaj pochodzą z amerykańskiego miasta Boulder w stanie Kolorado. Nazwa grupy ściśle związana jest z miejscem pochodzenia członków, jako że 303 to właśnie numer kierunkowy do Boulder.

O 3OH!3 zrobiło się głośno w Stanach Zjednoczonych w 2009 roku, kiedy to zespół wydał singiel „Don’t Trust Me” pochodzący z krążka „Want”, który znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się albumów listy Billboard Hot 100. Duet wystąpił m.in. na festiwalu muzyki i sportów ekstremalnych Warped Tour 2008, kalifornijskim Bamboozle Left, Alternative Press Tour 2009 oraz Kiss Concert ’09 i Kiss The Summer Hello 2009 at Coca-Cola Field z m.in. The Veronicas, czy taką gwiazdą jak Kevin Rudolf.

Przełomowe dla 3OH!3 było jednak wydanie utworu „Starstrukk” z udziałem Katy Perry, który przez długi czas zajmował pierwszą pozycję na listach przebojów w Wielkiej Brytanii. W 2010 pojawił się drugi album zespołu „Streets of Gold”, skąd pochodzi kawałek „My First Kiss” nagrany z Ke$ha’ą oraz „Double Vision”, który został wykorzystany w ścieżce dźwiękowej popularnej gry „The Sims 3. Po zmroku”.

Grupa nagrała także „Follow Me Down” z Neon Hitch na potrzeby filmu „Alicja w krainie czarów”.

  • Podobne

Komentarze