4 Strings i podobni artyści

 Atb — FUTURE MEMORIES Sylver — Chances Paul Van Dyk — SP: HOME Sash! —
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

4 Strings tworzy dwóch doskonałych producentów muzycznych - Jan de Vos i Carlo Resoort. Muzycy poznali się w 1986 roku, a na początku lat 90 zaczęli interesować się muzyką dance. Od tamtego czasu wspólnie próbują tworzyć utwory klubowe i trance.

Cały swój wolny czas poświęcali pracy w studio, a w ciągu mijających lat nabierali cennego doświadczenia. Zdobyli praktykę w miksowaniu i tworzeniu muzyki klubowej, a także obrali swoje drogi kariery. Carlo zdecydował się pracować nadal w studio, a Jan wybrał karierę DJ`a, tworząc świetne miksy.

4 Strings swoją prawdziwą przygodę z muzyką trance rozpoczął w 1994 roku, niedługo po tym wydali swój pierwszy utwór. Sławę zdobyli dzięki utworowi "Carlos - the silmarilla", wyprodukowany razem z Pietem Bervoets`em. Innym popularnym utworem 4 Strings jest "Turn it around", który został wydany w 1996 roku. Pierwszy wielki hit 4 Strings stał się utwór "Take me awal", który do dziś grany jest w klubach na całym świecie. Wokal, który można usłyszeć w tym utworze, ale i nie tylko, należy do Vanessy, która towarzyszyła przez pewien okres 4 Strings. W chwili obecnej artystka zrezygnowała, poświęcaj czas rodzinie. W sumie grupa 4 Strings wydała 3 albumy: ”Believe” (2002), ”Turn It Around” (2004) oraz "Mainline" (2006).

  • Podobne

Komentarze