Alexandra i podobni artyści

 Kasia Cerekwicka —  Edyta Górniak — EDYTA GORNIAK Honorata Skarbek Honey — MILLION (edycja specjalna) Edyta Górniak — Live '99
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Alexandra to polska wokalistka urodzona w Kętrzynie jako Aleksandra Jabłonka. Karierę rozpoczęła w 2009 biorąc udział w opolskich Debiutach. Następnie trafiła do obsady znanego programu „Jaka to melodia”, w którym mogła rozwijać swój talent oraz zostać zauważoną.

Alexandra znana jest przede wszystkim z utworu „Popłyniemy daleko”. Dodatkowo na jej debiutanckiej płycie znajdują się takie utwory jak: „Mówisz mi, że przepraszasz”, „Nie będę twoja” oraz „Moje oczy są niebieskie”. Przed rozpoczęciem kariery solowej artystka współpracowała między innymi z zespołem Kalwi & Remi przy piosence „Kiss”. Utwory te utrzymywały się na najwyższych pozycjach muzycznych przez kilka tygodni.

Alexandra wykonuje muzykę typowo popową, nowoczesną oraz klubową. Jej utwory często można usłyszeć na klubowych parkietach oraz w stacjach radiowych. Artystka często koncertuje po Polsce, na każdym jej występie jest tłum fanów. To młoda wokalista, na którą czeka wielka kariera.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również