Alexandra Stan i podobni artyści

 Remady — No Superstar: The Album Tim Berg —  Mohombi — MoveMeant Peter Luts — SP: The Rain
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Alexandra Stan to rumuńska artystka urodzona w 1989 roku. Wykonuje piosenki typowo house z nutką elektryczną. Od najmłodszych lat wspierana była przez rodzinę, brała udział w wielu festiwalach oraz programach muzycznych. Jej wyjątkowy talent oraz niespotykany głos zauważyli Marcel Prodan i Andrew Nemirschi. To dzięki nim kariera piosenkarki nabrała tempa, a jej utwory stały się rozpoznawalne w wielu krajach.

Alexandra Stan sławę zdobyła utworem „Lollipop”, który uklasyfikował się w pierwszej setce listy European Hot. Kolejne hity tylko utwierdzały wszystkich w przekonaniu, że jest to piosenkarka o szerokich horyzontach i niezwykłym głosie. Utwory takie jak „Mr. Saxo beat”, „Get Back (ASAP)”oraz „One Milion” sprawiły, że artystka zdobyła kolejne grono fanów w wielu państwach. Teledysk do utworu „Mr. Saxo beat” obejrzało kilkaset milionów ludzi na całym świecie.

Alexandra Stan to jedna z najbardziej znanych piosenkarek rumuńskich. W swojej karierze zdobyła już kilka nagród dla najlepszej wokalistki między innymi MTV. Dzięki muzyce jaką wykonuje, jej utwory można często usłyszeć w radiu bądź na klubowych parkietach. To młoda wokalistka, której kariera dopiero się rozwija.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również