Alexis Jordan i podobni artyści

 Labrinth — bbc Hannah — Everything Is Changing Wynter Gordon — With the Music I Die Wynter Gordon — With the Music I Die
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Alexis Jordan to amerykańska wokalistka i aktorka urodzona w 1992 roku. Wykonuje muzykę typowo popową, ale również R&B oraz dance. Dzięki niezwykłemu talentowi już od wczesnego dzieciństwa brała udział w różnych konkursach oraz programach muzycznych. To amerykańskie „Mam Talent” dało jej szansę na zaistnienie w świecie. Natomiast po wykonaniu hymnu USA jej kariera nabrała zawrotnego tempa.

Alexis Jordan to dziewczyna o wyjątkowym głosie, który znany i rozpoznawalny jest na całym świecie. Dzięki utworom takim jak: „Good Girl” oraz „Happiness” zdobyła najwyższe pozycje na listach przebojów. W swojej karierze współpracowała także z takimi gwiazdami jak Sean Paul, z którym nagrała piosenkę „Got 2 Luv U”.

Alexis Jordan pierwszy sukces osiągnęła w 2003 roku. Jej karierę wokalną nadzorował Jay- Z wraz z wytwórnią Roc Nation. Wokalistka ukończyła wiele szkół, w których specjaliści czuwali nad rozwojem jej głosu. Każdy jej teledysk ogląda kilka milionów ludzi. Artystka koncertuje na całym świecie, a w Polsce wystąpiła w 2011 roku.

  • Podobne

Komentarze