Alicia Keys i podobni artyści

 Alicia Keys — THE ELEMENTS OF FREEDOM Alicia Keys — THE ELEMENTS OF FREEDOM Alicia Keys — Girl On Fire Alicia Keys — SONGS IN A MINOR

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Alicia Keys i podobni artyści" online

Amerykańska wokalistka i kompozytorka tekstów Alicia Keys zadebiutowała już kilkanaście lat temu. Na swoim koncie ma wiele hitów w rytmach soulu oraz R&B, między innymi takich jak „Girl On Fire”, „No One”, „Fallin’”, „If I Ain't Got You”, „Try Sleeping With A Broken Heart”, „Superwoman” i wiele innych. Jeżeli również przepadasz za muzyką tej piosenkarki i jej wyjątkowym głosem, sprawdź już teraz naszą stację radiową, która została jej zadedykowana. Na pewno nie będziesz się nudzić nawet przez moment!

Radio internetowe Tuba.FM to pełna gama świetnych stacji radiowych dostępnych na wyciągnięcie ręki. Nasz serwis pozwala na korzystanie ze stacji bez żadnych dodatkowych opłat – możesz słuchać u nas muzyki swoich ulubionych wykonawców lub konkretnych gatunków muzycznych. To ty decydujesz, co będzie grało twoje radio on-line! Możesz korzystać z naszego serwisu nie tylko na swoim komputerze, ale również na smartfonie i tablecie z użyciem naszej aplikacji mobilnej. Dołącz do grona słuchaczy Tuby.FM i baw się dobrze!

Alicia Keys – biografia

Alicia Keys, a właściwie Alicia Augello Cook urodziła się 25 stycznia 1981 w Nowym Jorku. Jej debiut miał miejsce w 2001 roku, gdy wydała album "Songs in A Minor", który sprzedał się w nakładzie przeszło 12 milionów egzemplarzy, przynosząc młodej artystce dużą popularność. W następnym roku Alicia odebrała aż pięć nagród Grammy.

W 2003 roku wydany został kolejny album, a mianowicie "The Diary of Alicia Keys", który został wyróżniony czterema statuetkami Grammy. Niedługo potem światło dzienne ujrzał album koncertowy zatytułowany "Unplugged". 2007 rok przyniósł następną płytę zatytułowaną As I Am, która również zyskała dużą popularność i przyniosła Alicii trzy nagrody Grammy. Czwarty album to "The Element of Freedom" z 2009 roku.

Kariera artystki odżyła wtedy, gdy wydała album "Girl on Fire", który zdobył pierwsze miejsca wielu amerykańskich list przebojów. Najnowsza płyta to "Here", która była promowana singlem „In Common”.

Alicia Keys – dyskografia:

Songs in A Minor – 2001
The Diary of Alicia Keys – 2003
As I Am – 2007
The Element of Freedom – 2009
Girl on Fire – 2012
Here – 2016

Alicia Keys w Tuba.FM – słuchaj najlepszej muzyki zawsze tam, gdzie chcesz!

Jeśli także zaliczasz się do grona fanów muzyki Alicii Keys, nasza stacja radiowa poświęcona tej właśnie artystce to specjalna propozycja dla ciebie. Tylko u nas możesz dobrze bawić się w rytm swojej ulubionej muzyki przez 24 godziny na dobę – musisz mieć tylko internet, aby dobrze się bawić ze swoimi ulubionymi artystami.

Nasze radio internetowe Tuba.FM jest dostępne cały czas dla każdego, kto lubi najlepszą muzykę. Możemy być z tobą wtedy, gdy tylko masz na to ochotę – na twoim komputerze, smartfonie oraz tablecie, dlatego możemy być z tobą w domu, podczas imprezy, w trakcie pracy czy podczas podróży. Baw się dobrze razem z najlepszą muzyką w naszym radiu internetowym Tuba.FM. Jesteśmy zawsze do dyspozycji, jeśli potrzebujesz dobrej muzyki wtedy, gdy chcesz mieć ją na wyciągnięcie ręki!

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również