Atb i podobni artyści

 Atb — MUSIC FOR DREAMERS Atb —  Atb —  Atb — FUTURE MEMORIES

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Atb i podobni artyści" online

ATB to jeden z najbardziej popularnych niemieckich DJ-ów, który tworzy muzykę elektroniczną. Jednym z jego największych hitów jest „9 PM (Till I Come)” czy „Ecstasy”, ale na swoim koncie ma również wiele innych świetnych utworów granych w wielu różnych klubach i na imprezach. Jeśli również lubisz ATB, sprawdź już teraz nasze radio on-line Tuba.FM i posłuchaj muzyki tego artysty!

ATB – biografia

ATB, a właściwie André Tanneberger urodził się 26 lutego 1973 we Freibergu, w Niemczech. Andrè zajmował się produkcją muzyki od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Założył między innymi projekt Sequential One, a także należał do zespołu Trance Allstars, który tworzony był również przez kilku innych popularnych DJ-ów.

Pierwszym krążkiem DJ-a był „Movin' Melodies”, który został wydany po ogromnym sukcesie piosenki „9 PM (Till I Come)”. W kolejnych latach do sprzedaży trafiły kolejne albumy, między innymi „Addicted To Music” z popularnym „I Don’t Wanna Stop”. W maju 2004 do sprzedaży wszedł album „No Silence”, na którym znalazł się hit „Marrakech”. W 2007 roku stworzył utwór „Renegade” wraz z Heather Novą, która znalazła się na albumie Trilogy. Hitem pochodzącym z tego albumu był „Feel Alive”. Kolejny krążek „Future Memories” został wydany w 2009 roku, który był promowany singlami „What About Us/LA Nights” i „Behind”. Najnowszy album niemieckiego DJ-a to „Next”, który został wydany w 2017 roku.

André Tanneberger zasłynął również z remiksów różnych utworów, między innymi takich artystów jak: A-Ha, Ayla, Blank & Jones, Bob Marley, DJ Bossi, Fun Factory, Future Breeze, Haddaway, Interactive, Kosmonova, Miss Jane, Moby. To właśnie remiksy sprawiły, że ATB jest znany niemalże na całym świecie i uznawany jest również za jednego z najlepszych DJ-ów.

ATB wielokrotnie koncertował na całym świecie, między innymi w Polsce. W naszym kraju odbywa się również impreza ATB in Concert, która przyciąga wielu swoich fanów.

ATB – dyskografia:

Movin' Melodies – 1999
Two Worlds – 2000
Dedicated – 2002
Addicted to Music – 2003
No Silence – 2004
Seven Years – 2005
Trilogy – 2007
Future Memories – 2009
Distant Earth – 2011
Contact – 2014
Next – 2017

Posłuchaj najlepszych utworów ATB w radiu internetowym Tuba.FM!

Jeśli również przepadasz za dobrą muzyką elektroniczną, nasze Radio ATB to propozycja przeznaczona specjalnie dla ciebie. Tylko w Tuba.FM gramy najlepsze utwory przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Jeśli masz ochotę na dobrą zabawę, nasze radio może być zawsze przy tobie!

Tuba.FM to radio on-line, w którym to ty decydujesz, jakiej muzyki będziesz słuchać. Dla naszych użytkowników przygotowaliśmy setki różnych stacji radiowych skoncentrowanych na różnych artystach oraz stylach muzycznych. U nas możesz także stworzyć własną stację radiową grającą taką muzykę, którą najbardziej lubisz.

Możesz słuchać nas na swoim komputerze, smartfonie albo na tablecie, dlatego możemy być zawsze przy tobie, aby zapewnić ci dobrą zabawę, kiedy tylko zechcesz. Nasze radio dostępne jest także w formie aplikacji mobilnej na systemy operacyjne Android, iOS Apple oraz Windows Phone.

Dołącz już teraz do słuchaczy Radia ATB oraz innych stacji radiowych w naszym radiu internetowym Tuba.FM – razem z nami na pewno nie będziesz się nudzić!

  • Podobne

Komentarze