B.O.B i podobni artyści

 T.I. —  Kid Cudi — MAN ON THE MOON: THE END OF DAY Wiz Khalifa — SP: Say Yeah Kanye West — GRADUATION
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

B.o.B - (właściwie Bobby Ray Simmons, Jr., znany również jako Bobby Ray) amerykański raper, piosenkarz, autor tekstów, multiinstrumentalista (giatara, trąbka, klawisze, sampler) i producent muzyczny. Urodził się 15 listopada 1988 roku w Atlancie w Stanach Zjednoczonych.

Debiutował w 2010 roku albumem “B.o.B Presents: The Adventures of Bobby Ray”, na którym gościnnie wystąpili między innymi T.I., Playboy Tre, Hayley Williams czy Eminem. Single z tego wydawnictwa, “Nothin` on You” i “Airplanes”, wspięly się na szczyty list przebojów w USA, Australii, Kanadzie, Nowej Zelandii, Holandii i Wielkiej Brytanii. Kolejne albumy B.o.B.’a to “Strange Clouds” i “Fuck Em We Ball” z 2012 roku oraz “Underground Luxury” z 2013 roku.

Wielokrotnie był nominowany do nagród Grammy, BET Awards, Teen Choice Awards, MTV Video Music Awards oraz MTV Europe Music Awards.

Obecnie współpracuje z wytwórniami Grand Hustle i Atlantic Records.

Bad Brains - amerykańska kapela hardcore’owa. Założona w 1977 roku w Waszyngtonie w Stanach Zjednoczonych. W skład zespołu wchodzą: H.R., Dr. Know, Darryl Jenifer, Earl Hudson.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również