Beyoncé i podobni artyści

 Beyoncé — 4 Beyoncé — DANGEROUSLY IN LOVE Beyoncé — I AM... SASHA FIERCE Beyoncé — I AM... SASHA FIERCE

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Beyoncé i podobni artyści" online

Beyonce Knowles, amerykańska piosenkarka, celebrytka, a także producentka filmowa i ceniona działaczka charytatywna to jedna z najbardziej wpływowych gwiazd popu, która zaczęła swoje występy już w latach 90. i do chwili obecnej nie schodzi z list przebojów.

Prywatnie piosenkarka jest żoną znanego rapera, Jay – Z i prowadzą wspólnie wytwórnię płytową. Razem mają też na koncie mnóstwo piosenek, które na stałe wpisały się do kanonu muzyki pop. Beyonce sama zaczynała karierę w Destiny’s Child. Od 2003 roku przestała być liderką tego girlsbandu i postawiła na solową działalność. Jej pierwszy album uzyskał aż 5 prestiżowych nagród Grammy, a po dzień dzisiejszy każda nowo wydana piosenka gwiazdy cieszy się sporym uznaniem wśród fanów. Zarówno teksty, jak i teledyski Beyonce są nad wyraz charakterystyczne, spójne i dopasowane pod względami wizualnymi. Ich tematyka zawsze wciąga odbiorców.

Największe przeboje

Piosenkarka wydała do tej pory sześć albumów studyjnych z tak znanymi hitami jak: „Crazy in Love”, „Baby Boy”, „Single Ladies”, „Naughty Boy”, „If I Were a Boy”, „Sweet Dream”, czy „End of Time”. Utwory te niejednokrotnie nie schodziły z list przebojów przez wiele tygodni. Ma ona na swoim koncie także współpracę z wieloma innymi gwiazdami, takimi jak wcześniej wspomniany Jay Z, Rihanna, lub Shakira. W tuba.fm przedstawimy zarówno starsze, jak i nowe piosenki, dodając przy tym nieco informacji na temat jej biografii. Jest to artystka doskonała, na której wzoruje się wiele gwiazd popu. Wszystkie występy są zawsze imponującym widowiskiem, a sama gwiazda wygląda zjawiskowo. Jej osobowość sceniczna jest bardzo wyrazista od wielu lat, a to niecodziennie zdarza się w świecie popu. Artystka udziela się dodatkowo w show biznesie, czym dopełnia obraz gwiazdy idealnej.

Charakter sceniczny Beyonce

Muzyka byłej liderki Destiny’ s Child przede wszystkim dedykowana jest dla jej największych fanów, jednak również te osoby, które po prostu lubią muzykę pop bez wątpienia na kanale tym znajdą coś stricte pod swoje gusta. Warto zaznaczyć, że wszystkie utwory wokalistki zawsze stawały się hitami, właśnie z uwagi na jej sceniczną wszechstronność. Prezentujemy te utwory, jakie są uznawane za niekwestionowane hity, jednak promować będziemy także nieco świeższe propozycje. To, co przedstawimy sprawi, że Beyonce będzie lepiej odbierana wśród osób dotychczas sceptycznie bądź obojętnie nastawionych do jej twórczości. Jest to artystka doskonała, której niczego nie brakuje. Każda jej płyta zapisuje się na stałe w historii muzyki pop.

Kanał poświęcony twórczości Beyonce jest starannie przygotowany i nie brakuje tu jej hitów nagranych wraz z innymi artystami. Tym samym, można poznać świat pop jeszcze wnikliwiej. Z pewnością, stacja ta nie pozwoli się nikomu nudzić, a najwięksi fani gwiazdy będą mieli okazję do tego, aby jej największe przeboje nucić cały dzień. Zapraszamy do odkrycia całokształtu twórczości amerykańskiej gwiazdy. Szczególnie, że stale wydaje ona nowe utwory.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również