Big Sean i podobni artyści

 Kid Cudi —  Kid Cudi — DAY 'N' NITE Kanye West — 88S & HEARTBREAK Frank Ocean — Nostalgia, Ultra
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Sean Leonard Michael Anderson, znany również jako Big Sean to amerykański raper urodzony 25 marca 1988 roku w Santa Monica, w stanie Kalifornia. W dzieciństwie wychowywany był przez dziadków, którzy przekazali mu zasady ciężkiej pracy, wytrwałości i determinacji.

Big Sean uzyskał silne relacje z lokalną stacją radiową w Detroit, która puszczała w tygodniu jego kawałki. W 2005 roku po wywiadzie radiowym spotkał się z Kanye Westem, który poprosił o próbki swoich możliwości. Big Sean wysłał Westowi swoje kawałki, żeby ten mógł je ocenić. Po pozytywnej ocenie i kilku spotkaniach Big Sean zdecydował się dołączyć do wytwórni „Kanye West G.O.O.D. Music”. Dzięki wytwórni wydał trylogię oficjalnych mikstejpów pod nazwą ”Finally Famous”. Materiały uzyskały wielu fanów i przyniosły upragniony rozgłos młodemu raperowi z Santa Monica.

Hitem w Stanach Zjednoczonych okazał się utwór ”What U doin”, a najbardziej cenionym przez fanów i krytyków był ostatni mixtape z serii, czyli ”Finally Famous 3”. W 2011 roku Big Sean wydał swój debiutancki album zatytułowany ”Finally Famous: The Album”. Singlami promującymi płytę były kawałki ”My Last” z Chrisem Brownem oraz ”I Do It”. Na płycie pojawia sie wiele cenionych osób w show biznesie: C Breezy, The-Dream, John Legend, Kanye West i wiele innych.

  • Podobne

Komentarze