Blue Café i podobni artyści

 Blue Café — Dada Blue Café — Fanaberia Blue Café — Demi-Sec Blue Café — FOUR SEASONS

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Blue Café i podobni artyści" online

Lubisz słuchać muzyki zespołu Blue Café? Jesteś w dobrym miejscu! Właśnie w tej stacji radiowej możesz przez cały czas dobrze bawić się przy muzyce tego zespołu. W radiu internetowym Tuba.FM wiemy, czego potrzebujesz, więc z nami nigdy nie będziesz się nudzić. Przypomnij sobie największe hity Blue Café i poznaj nowsze i mniej znane utwory – zawsze wtedy, gdy tylko masz na to ochotę!

Radio internetowe Tuba.FM zostało stworzone dla najbardziej wymagających słuchaczy – razem z nami możesz słuchać takiej muzyki, która jest w twoim stylu. Jeśli lubisz Blue Café lub inne zespoły albo konkretne gatunki muzyczne, u nas znajdziesz setki dedykowanych stacji radiowych, które poświęcone są konkretnym wykonawcom albo nurtom w muzyce. Musisz mieć tylko dostęp do internetu, aby dołączyć do grona naszych słuchaczy – to naprawdę takie proste, dlatego nie zwlekaj, ale już teraz włącz Tubę.FM na swoim telefonie, tablecie albo komputerze!

Blue Café – historia zespołu

Blue Café to polski zespół muzyczny, który powstał w 1998 roku w Łodzi. Został założony przez Pawła Rurak-Sokala. Blue Café ma swój charakterystyczny styl muzyczny, który łączy w sobie elementy funku, soulu, acid jazzu, a także rytmów latynoskich. Jednymi z jego największych hitów są takie utwory jak „Między Nami”, „Czas Nie Będzie Czekał”, „To Ty”, „Wina”, „Zapamiętaj”, „Do Nieba” czy „Love Song”, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich, ponieważ grupa ma na swoim koncie o wiele więcej ciekawych propozycji dla słuchaczy.

Pierwszym singlem wydanym przez zespół Blue Café był „Español” z 2001 roku. Po roku pojawiła się piosenka „Kochamy siebie…”, która szybko stała się przebojem. Niedługo potem wyszedł debiutancki album "Fanaberia", który przyniósł grupie Fryderyka w kategorii Nowa Twarz Fonografii.

W 2003 roku do sprzedaży wszedł drugi album zatytułowany "Demi-sec", który promowany był przez hit „Love Song”, z którym grupa występowała na Konkursie Piosenki Eurowizji. Po nagraniu tego albumu grupę opuściła Tatiana Okupnik, która była jego wokalistką. Zastąpiła ją Dominika Gawęda, z którą zespół nagrał płyty Ovosho, a także Four Seasons.

Rok 2011 przyniósł kolejny krążek, a mianowicie płytę "DaDa", którą promowały utwory „Noheo”, „Matahari”, „DaDa”, „Wina” oraz „Buena”. Album ten również cieszył się dużą popularnością wśród fanów i doczekał się platynowej reedycji. Szósty album Freshair został wydany w 2014 roku i promowany był singlami „Zapamiętaj” oraz „Cat” i „To Ty”. Na 2018 rok zaplanowano wydanie kolejnej płyty zespołu pod tytułem "Między nami".

Blue Café – dyskografia

Fanaberia – 2002
Demi-sec – 2003
Ovosho – 2006
Four Seasons – 2008
DaDa – 2011
Freshair – 2014

Słuchaj muzyki Blue Café razem z radiem internetowym Tuba.FM!

Jeśli również przepadasz za dobrą muzyką graną przez Blue Café, dołącz już teraz do grona słuchaczy stacji radiowej poświęconej właśnie temu zespołowi. W Tuba.FM na pewno nie będziesz się nudzić nawet przez moment, ponieważ nasze radio gra największe hity przez 24 godziny na dobę!

Słuchaj nas na swoim komputerze, smartfonie albo tablecie – z Tubą.FM na pewno spędzisz wyjątkowy czas z dobrą muzyką. Zapraszamy!

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również