Blue System i podobni artyści

 Blue System — Body heat Blue System — Greatest Hits Blue System — Deja Vu Blue System — Deja Vu

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Blue System i podobni artyści" online

Fani Modern Talking na pewno kojarzą projekt muzyczny, Blue System, ponieważ został on założony przez Dietera Bohlena po rozpadzie Modern Talking. Był to 1987 rok. Zespół ten wykonywał muzykę dance i pop. Poza samym Bohlenem przy projekcie pracował jedynie producent i inżynier dźwięku Luis Rodrigez. Udział w tym ciekawym projekcie brali również chórzyści i muzycy sesyjni. Podczas koncertów uważało się Blue System nie za projekt, lecz za zespół, a każdy występ naprawdę robił bardzo dobre wrażenie. Sam projekt trwał 11 lat, co zaowocowało 13 albumami i około 30 singlami.Dorobek Blue System

Największe hity Blue System, z jakimi można będzie zetknąć się w Naszej stacji to: „My Bed Is Too Big”, „Under My Skin”, „Magic Symphony”, czy „Laila”. W 1998 roku Bohlen zrezygnował z projektu i reaktywował Modern Talking. Warto nadmienić, że oryginalne płyty Blue System są teraz rzadko spotykane, a więc koneserzy muzyki powinni wsłuchiwać się w Naszą muzyczną propozycję tak często, jak tylko to możliwe. Trzeba mieć świadomość, że radio, które oddajemy do użytku będzie doskonale wpływać na to, w jaki sposób ktoś odbiera konkretną muzykę. Wiemy, że tak niezwykły, rozrywkowy projekt nie jest znany młodszemu pokoleniu i również wśród nastolatków chcemy go propagować. Dzięki temu młodsze pokolenie nieco inaczej spojrzy na muzykę rozrywkową, która w tej chwili faktycznie prezentuje się odmiennie. Poza samymi utworami Blue System będziemy również puszczać utwory Modern Talking. To powoduje, że każda audycja będzie o wiele ciekawsza.

Nie mamy wątpliwości, że ludziom zależy na tym, aby muzyka rozrywkowa zajmowała ich czas. Przez lata zmieniały się określone standardy, jednak nie można zaprzeczyć, że są też kwestie niezmienne. Muzyka lat osiemdziesiątych to muzyka, która jest najlepiej postrzegana i która najbardziej wpłynęła na to, jak muzyka rozrywkowa i muzyka pop wyglądają w tej chwili. Wszyscy, którzy słuchają tej muzyki powinni więc wiedzieć o jej korzeniach.Stacja dla fanów Modern Talking

Wsłuchanie się w to, co miał do przekazania Blue System będzie kluczowe, a i być może przyczyni się do rozwijania nowych horyzontów. Na dodatek, w trakcie odsłuchu można będzie świetnie się bawić. Im mocniej ktoś angażuje się w muzyczne inspiracje, tym większe będzie jego zadowolenie z tego, co stacja ma do zaproponowania. Blue System to projekt muzyczny, który może uratować niejedną imprezę bądź po prostu rozwinąć w dobrym kierunku nudny dzień. Wiemy, że to muzyka, która sprawdzi się w każdym przypadku.

Stacja poświęcona jest twórczości Blue System, a więc temu projektowi, który jest poniekąd związany z Modern Talking. Nawet więc, kiedy ktoś jeszcze o nim nie słyszał, a to jest możliwe jedynie w przypadku młodszego pokolenia, to już Modern Talking znane jest większości osób. Warto poszerzyć wiedzę muzyczną w tym zakresie i zdecydować się na odsłuchanie różnych dźwięków. Będzie to słuszne posunięcie. Hity, które zaprezentujemy nie będą pozostawiać w tym wypadku żadnych wątpliwości.

  • Podobne

Komentarze