Candy Girl i podobni artyści

 Doda — DIAMOND BITCH [REEDYCJA] Agnieszka Chylińska —  Kasia Nova — NOVA Sumptuastic — ILUZJONIŚCI
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Barbara Hetmańska to polska piosenkarka popowa, urodzona 29 listopada 1986 roku w Katowicach, znana lepiej jako Candy Girl. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 5 lat. Wówczas zaczęła zdobywać pierwsze nagrody i sukcesy.

Candy Girl na rynku muzycznym pojawiła się w 2008 roku, wystąpiła w teledysku K.A.S.Y.. W 2009 roku Candy Girl wystąpiła podczas Konkursu Premier na Festiwalu w Opolu z piosenką ”Yeah”. Pomimo młodego wieku ma na swoim koncie współpracę z najpopularniejszymi producentami klubowymi w Polsce: Alchemist Project, Wet Fingers, East Clubbers.

Z formacją Wet Fingers Candy Girl nagrała singiel Shake that ass. W listopadzie 2009 roku ukazał się jej debiutancki album pt. Hałas w mojej głowie”, który promowany był utworem ”Wszystko, czego dziś chcę” - cover piosenki z lat 80. śpiewany przez Izabellę Trojanowską. Ten i pozostałe utwory, takie jak: ”Czas (siłę w sobie mam)”, ”Lick It”, ”Do It Just 4 U”, Candy Girl nagrała w duecie z Dj Adamusem. W sumie wydała dwa albumy studyjne ”Hałas w mojej głowie” oraz ”Między jawą a snem”, wydany w 2011 roku.

  • Podobne

Komentarze