Carly Rae Jepsen i podobni artyści

 Demi Lovato — SONNY WITH A CHANCE [TV SOUNDTRACK] Alexandra Burke — Heartbreak On Hold Jessie J — WHO YOU ARE Ashley Tisdale — GUILTY PLEASURE
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Carly Rae Jepsen urodziła się 20 listopada 1985 roku w Mission w Kanadzie. Śpiewu oraz gry na gitarze nauczyła się w szkole, do której uczęszczała, czyli do Canadian Collega od Performing Arts w Victorii w Kolumbii Brytyjskiej. W 2007 roku zgłosiła chęć udziału do jednego z muzycznego show Canadian Idol 5. Udało jej się dotrzeć do finału, jednak w ostateczności zajęła trzecie miejsce. Brak wygranej nie przeszkodził jej w realizacji swoich marzeń i planów związanych ze sceną muzyczną.

W 2008 roku Carly Rae Jepsen kompletując swój zespół muzyczny, nagrała pierwszy album zatytułowany ”Tug of War”. Singiel promujący płytę stał się utwór ”Sunshine On My Shoulders”, będący coverem przeboju Johna Denvera wydany w 1971 roku. Album osiągnął dużą popularność, jak na początkującą piosenkarkę - dotarł do 36 miejsca listy najlepszej sprzedaży w Kanadzie w 2008 roku.

Na początku 2012 roku ukazał się minialbum Carly Rae Jepsen pt. ”Curiosity”. Singiel promujący krążek (”Call Me Maybe”) stał się wielkim hitem i zyskał wielkie uznanie wśród publiczności. Piosenka pokryła się trzykrotną platyną, a teledysk do tego utworu, od dnia premiery, osiągnął 25 milionów odsłon w serwisie YouTube.

  • Podobne

Komentarze