Cassie i podobni artyści

 Ryan Leslie — Transition Ashanti — The Vault Brandy — Human Ciara — Basic Instinct
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Cassandra Ventura, znana lepiej jako Cassie to amerykańska piosenkarka rnb, modelka i aktorka urodzona 26 sierpnia 1986 roku w New London, w stanie Connecticut.

Cassie w świecie show biznesu zaistniała dosyć wcześnie. W wieku 16 lat wypatrzył ją Rockwilder i namówił do śpiewania. Po skończeniu szkoły artystka próbowała swoich sił jako modelka, by w ostateczności nawiązać współpracę jako z piosenkarzem i producentem Ryanem Leslie.

W sierpniu 2006 roku Cassie wydała swój debiutancki album zatytułowany ”Cassie”. Płyta znalazła się w Top 10 notowania Billboard 200 najlepiej sprzedających się krążków w Stanach Zjednoczonych. Album promował utwór ”Me and U”, który stał się bardzo popularny w USA i Europie. Drugim utworem promującym album stała się piosenka ”Long Way 2” Go. Dwa lata później Cassie wydała singiel ”Is It You?”. Utwór znalazł się na oficjalnym soundtracku do filmu „Step Up 2”.

Cassie współpracowała z wieloma artystami jak Beyonce, Britney Spears czy JoJo. Obecnie wokalistka pracuje nad kolejnym krążkiem, który wspomagają Pharell Williams i Kanye West.

  • Podobne

Komentarze