Cheryl Cole i podobni artyści

 Cheryl Cole — uk Cheryl Cole — 3 WORDS Cheryl Cole — SP: FIGHT FOR THIS LOVE Cheryl Cole — Messy Little Raindrops

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Cheryl Cole i podobni artyści" online

Cheryl Cole to popowa brytyjska piosenkarka, członkini zespołu Girls Aloud, która urodziła się 30 czerwca 1983 roku w Newcastle upon Tyne. Jej kariera rozpoczęła się dzięki udziałowi w brytyjskim show „Popstars: The Rivals”. Zdobywając największą liczbę głosów została pierwszą członkinią zespołu Girls Aloud. Cheryl Cole podczas pracy w zespole była współautorką piosenek, takich jak: ”Big Brother”, ”History”, ”Crazy Fool”.

W 2009 roku zespół ogłosił przerwę przeznaczoną na solowe projekty. Cheryl nie traciła czasu i zaśpiewała w piosence Will.I.Am`a ”Heartbreaker” oraz pojawiła się w teledysku do tego utworu. W tym samym roku ukazał się solowy album Cheryl Cole zatytułowany ”3 Words”. Singiel promujący płytę ”Fight for This Love”, szybko stał się wielkim przebojem i nie schodził z najwyższych miejsc list przebojów. Drugim singlem z tej samej płyty, została piosenka ”3 Words”, w której gościnnie wystąpił członek zespołu The Black Eyed Peas Will.I.Am.. Kolejnym singlem promujący album była piosenka pt. ”Parachute”.

Cheryl Cole występowała w telewizji jako jurorka do piątej edycji popularnego muzycznego show „X Factor”, zastępując jedną z jurorek. Jej ostatni album, wydany w 2012 roku nosi tytuł .

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również