Chris Willis i podobni artyści

 Jean-Roch — My Love Is Over Alex Gaudino — My Destination Milk & Sugar — SP: LET THE SUN SHINE Fedde Le Grand — OUTPUT
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Chris Willis to amerykański piosenkarz wykonujący muzykę house. Początkowo zajmował się muzyką gospel, jednak późnij zwrócił na niego uwagę artysta David Guetta, z którym zaczął współpracować.

Chris Willis po skończeniu studiów zaśpiewał setki koncertów w kościołach w okresie dwóch lat. W 1996 roku wydał swój pierwszy debiutancki album zatytułowany po prostu ”Chris Willis”. Jest współautorem ośmiu z jedenastu piosenek. Do 1998 roku grywał głównie gospel, jednak 2000 roku rozpoczął współpracę z francuskim zapołem 2Be3. Niebawem spotkał się z muzykiem i producentem Davidem Guetta, który zaprosił go do studia nagraniowego. Chris Willis wraz z Davidem Guetta rozpoczęli pracę nad piosenką ”Just a Little More Love”. Na debiutanckim albumie ”Just a Little More Love” umieszczono większość wokali Chrisa w tym utwór tytułowy. W 2009 roku koncertowali wspólnie w Europie promując kolejny album ”One Love”.

Solowy singiel pt. ”Louder (Put Your Hands Up)”, Chris Willis wydał 12 października 2010 roku. Tego samego roku na listach przebojów górował kawałek ”Gettin `Over You” z David Guetta, Fergie i LMFAO. Jego drugi singiel ”Too Much In Love” został wydany cyfrowo 16 sierpnia 2011 roku. Piosenka zawiera przeróbkę gitarową Lenny`ego Kravitza z utworu ”Are You Gonna Go My Way”.

  • Podobne

Komentarze