Danzel i podobni artyści

 Shaun Baker — SP: LOVE MUSIC Jxl —  Alchemist Project — MUSIC IS MY EXTASY Hampenberg — EP: LOVE IN SIBERIA
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Danzel to pseudonim artystyczny belgijskiego popowo-dancowego piosenkarza Johana Waem`a. Urodził się 9 listopada 1976 roku w Beveren-Waas.

Kariera muzyczna Danzel rozpoczęła się w 2003 roku, kiedy wziął udział w belgijskiej edycji programu muzycznego „Idol”. W show pokazał że posiada niezwykły głos, a także interesującą osobowość. Niestety nie zajął żadnego miejsca, jednak wywarł wrażenie na jury i widzach pozytywne wrażenie. Program dał Danzel szansę na nagranie swojego debiutanckiego singla ”Pump It Up”. Utwór to remake piosenki Black and White ”Put Your Hands Up In The Air”, która była wielkim przebojem w latach 90. Pozostałe najpopularniejsze utwory Danzel to: ”Undercover”, ”You Spin Me Round (Like A Record)”, ”Clap Your Hands”.

Pierwszy album piosenkarz wydał w 2004 roku zatytułowany ”The Name of the Jam”. Drugi i ostatni pojawił się w 2008 roku pt. ”Unlocked”. Tego samego roku nagrywał teledysk do piosenki ”What Is Life” w polskiej miejscowości - Rzeszów. Rok później Danzel ruszył w trasę koncertową po Polsce z polskimi muzykami.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również