Dario G i podobni artyści

 Novaspace — Supernova Dj Sammy — Clubland Vol. 4 Larry Mullen & Adam Clayton — MISSION IMPOSSIBLE [SOUNDTRACK] Ultrabeat — The Weekend Has Landed
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Dario G to brytyjskie trio tworzące muzykę z gatunku dance, które powstało w 1996 roku w Cheshire. W skład grupy Dario G wchodzą trzej dzidżeje: Scott Rosser, Paul Spencer i Stephan Spencer.

W 1998 roku grupa zmieniła nazwę z Dario na Dario G. W 1997 roku pojawił się największy hit formacji Dario G zatytułowany ”Sunchyme”, który w Europie sprzedano ponad 2 miliony kopii. Kolejny singiel ”Carnaval De Paris” został muzycznym tematem przewodnim Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Francja 1998. W tym samym roku ukazał się debiutancki album Dario G pt. ”Sunmachine”. W marcu 2000 roku wydali swój trzeci singiel ”Voices”, a w grudniu tego samego roku - ”Dream To Me”.

Na początku 2003 roku formacja Dario G wydała ”Heaven Is Closer (Feel Like Heaven)”, remake hitu z lat 80. ”Feels Like Heaven” z repertuaru Fiction Factory. Nowy singiel ”Ring of Fire” był promowany w całej Europie w 2006 roku. Cztery lata później Dario G nagrał kolejny utwór ”Game On” wraz z raperem Pitbull, który stał się oficjalnym utworem FIFA 2010 World Cup.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również