Eros Ramazzotti i podobni artyści

 Eros Ramazzotti — EROS RAMAZZOTTI Eros Ramazzotti — Dove C'e Musica Eros Ramazzotti — STILE LIBERO Eros Ramazzotti — TUTTE STORIE

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Eros Ramazzotti i podobni artyści" online

Włoski piosenkarz Eros Ramazzotti może oczarować swoim głosem. Teraz możesz posłuchać go również w radiu internetowym Tuba.FM. Specjalnie dla wszystkich fanów przygotowaliśmy stację radiową Eros Ramazzotti, która gra muzykę tego artysty przez 24 godziny na dobę. Niezależnie od tego, o której włączysz nasze radio, zawsze czeka na ciebie dobra muzyka!

Radio internetowe Tuba.FM to najlepszy wybór dla każdego poszukującego muzyki w swoim stylu. W naszym serwisie internetowym możesz słuchać dobrej muzyki przez cały czas, gdy tylko masz podłączenie do internetu. Możesz korzystać z Tuby.FM na swoim komputerze oraz na urządzeniach mobilnych – tablecie i smartfonie z użyciem naszej dedykowanej aplikacji mobilnej. Tuba.FM to najlepsza muzyka – całkowicie za darmo!

Eros Ramazzotti – biografia

Eros Ramazzotti urodził się 28 października 1963 roku w Rzymie. Zadebiutował w 1981 roku, gdy wziął udział w Konkursie Nowych Głosów w Castrocaro. Jego utwór „Rock 80” wzbudził duże zainteresowanie i niedługo potem piosenkarz podpisał swój pierwszy kontrakt. Następnego roku do sprzedaży weszła pierwsza jego płyta zatytułowana „Ad un amico”.

Wygrał w kategorii młodych wykonawców na Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo w 1984 – sukces przyniosła mu piosenka „Terra promessa”. Kolejnego roku na festiwalu zaśpiewał „Una storia importante” z albumu „Cuori agitati”. W 1996 roku wygrał Festiwal w San Remo utworem „Adesso tu”, który był przypieczętowaniem jego popularności we Włoszech.

Jego kolejne albumy były ogromnymi hitami we Włoszech, a także nadały mu popularność w innych krajach, między innymi w Polsce. Z lat dziewięćdziesiątych pochodzi między innymi jego hit „Tutte storie”, a także „Cose della vita”, który nagrany był z Tiną Turner.

Eros Ramazzotti cały czas nagrywa płyty i na swoim koncie ma kilkanaście różnych krążków. Najnowszym dziełem włoskiego piosenkarza jest płyta Perfetto wydana w 2015 roku.

Eros Ramazzotti – dyskografia

Cuori agitati – 1985
Nuovi eroi – 1986
In certi momenti – 1987
Musica e – 1988
In ogni senso – 1990
Eros in concert – 1991
Tutte storie – 1993
Dove c'e musica – 1996
Eros (Greatest Hits) – 1997
Eros Live – 1998
Stilelibero – 2000
9 – 2003
Calma Apparente – 2005
E² - 2007
Ali E Radici – 2009
Noi – 2012
Noi due – 2013
Perfetto – 2015

Dołącz do grona słuchaczy Radia Eros Ramazzotti w Tuba.FM!

Gdy Eros Ramazzotti jest również jednym z twoich ulubionych piosenkarzy i lubisz jego muzykę, w naszym radiu internetowym Tuba.FM mamy dla ciebie specjalną propozycję – Radio Eros Ramazzotti, które zapewnia wyjątkową rozrywkę dla najbardziej wymagających fanów tego włoskiego artysty. Przez 24 godziny na dobę gramy tutaj muzykę Erosa z różnych jego albumów – zarówno tych starszych, jak i nowszych. Na pewno nie będziesz się nudzić!

Dołącz już teraz do grona słuchaczy radia internetowego Tuba.FM. Korzystaj z różnych stacji radiowych dostępnych na twoim komputerze, smartfonie oraz tablecie, a także twórz własne, które będą grały to, co lubisz najbardziej!

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również