Ewa Farna i podobni artyści

 Ewa Farna — SP: ZNAK Ewa Farna — Ewa Farna — Ewa Farna — CICHO

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Ewa Farna i podobni artyści" online

Niewielu polskich wokalistów może pochwalić się sukcesem, zarówno w naszym kraju, jak i za granicą. Jedną z piosenkarek, która rozwija swoją karierę również poza Polską, jest Ewa Farna. Ta polsko–czeska artystka jest jedną z najbardziej znanych polskich wokalistek popowych. Swoją karierę zaczęła jako dziecko, kiedy to występowała w licznych programach telewizyjnych i konkursach muzycznych.

Ewa Farna i jej początki

Choć urodziła się w Czechach, uważa się za Polkę. Ewa Farna przyszła na świat 12 sierpnia 1993 roku w Trzyńcu i jak na swój imponująco młody wiek, naprawdę dużo już osiągnęła. Nie jest to jednak dziwne, biorąc pod uwagę fakt,że swoje pierwsze kroki w branży muzycznej stawiała jako dziecko. Jej pierwsza płyta, „Mels mr vubec rad” została wydana, gdy Ewa miała zaledwie 13 lat, a sukces albumu okazał się tak duży, że wokalistka zyskała sławę w Polsce i w Czechach. Rok 2007 okazał się kolejnym strzałem w dziesiątkę. W 2007 roku Farna wydała dwie płyty: "Ticho" oraz "Sam na Sam", która była odpowiednikiem debiutanckiej płyty, lecz tym razem w języku polskim. Następne dwie płyty ukazały się w roku 2009, a były nimi: "Cicho" i "Virtuální". Wtedy to, zaczęła się jej prawdziwa kariera. Ewa Farna Cicho - przecież każdy z nas zna tę piosenkę! Największy sukces przyniosła, młodej piosenkarce, płyta "EWAkuacja", która zapewniła pięć statuetek oraz wiele nominacji do nagród. W 2013 roku ukazał się album „(W)Inna?”, z którego pochodzi kolejny duży przebój Ewa Farna Tajna Misja.

Ewa Farna wydała w ciągu swojej kariery wiele singli, a do najpopularniejszych zaliczają się: "Měls mě vůbec rád", "La la laj" (Polska i Czeska wersja), "Jaký to je", "Cicho" (hit 2010 roku w Polsce), "Ewakuacja", "Bez Łez" oraz cover: "Dmuchawce, latawce, wiatr".

Pełna dyskografia Ewy Farnej

 • Měls mě vůbec rád (2006)

 • Ticho (2007)

 • Sam na sam (2007)

 • Cicho (2009)

 • Virtuální (2009)

 • EWAkuacja (2010)

 • (W)Inna? (2013)

 • Leporelo (2014)

 • Inna(2015)

Królowa portali społecznościowych

Ewa Farna wie jak korzystać z potęgi internetu i doskonale zdaje sobie sprawę, że stały kontakt z fanami będzie działał na jej korzyść. Na jej kontach w mediach społecznościowych czyli na Ewa Farna Facebook i Ewa Farna Instagram, ciągle przybywa nowych fanów! Warto też zauważyć, że takiej liczny miłośników mogłaby jej pozazdrościć niejedna polska wokalistka (Instagram Ewy obserwuje około 63 tysiące ludzi, a jej Facebook ma ponad 800 tysięcy polubień).

Chcielibyście posłuchać Ewa Farna Tajna Misja albo Ewa Farna Cicho? Nic bardziej prostego! Wystarczy, że włączycie Radio Ewy na Tuba.FM, a Wasza ulubiona piosenkarka będzie Wam śpiewała przez cały dzień.

Polecamy również wybrać się na koncert Ewy, bo na żywo brzmi jeszcze lepiej. Artystka często organizuje występy, dlatego bądźcie czujni i zaglądajcie na Ewa Farna Facebook i Ewa Farna Instagram. Tam z pewnością znajdziecie informacje o koncertach, oraz o tym co aktualnie słychać u Ewy.

 • Podobne

Komentarze

Zobacz również