Fort Minor i podobni artyści

 Linkin Park — Living Things Hoobastank — FOR(N)EVER Limp Bizkit — THREE DOLLAR BILL Y'ALL Timbaland — Shock Value 2
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Fort Minor amerykańska grupa muzyczna wykonująca rap. Powstała z inicjatywy Mike`a Shinody, współzałożyciela Linkin Park, który założył grupę hiphopową w 2004 roku.

Po raz pierwszy Mike wspomniał o Fort Minor w 2004 roku, jednak pierwszy album został wydany w 2005 roku. Znudzony stylem {Linkin Park, Mike Shinody postanowił wydać solową płytę z czystym hip-hopem. 24 października powstał klub Fort Minor Militia wzorowany na Linkin Park Underground. Przed wydaniem płyty ”The Rising Tied” (2005) wydano kilka singli m.in.: ”Petrified”, ”Remember The Name”, ”Believe Me”, które oczywiście znalazły się potem na płycie.

Grupę Fort Minor tworzyli: Mike Shinoda, Black Thought, Common, Kenna, Lupe Fiasco, John Legend, Styles of Beyond oraz Holly Brook. W sumie Fort Minor wydał tylko jedną płytę w 2005 roku. Najbardziej znanym utworem jest piosenka ”Where`d You Go” z 2006 roku. To największy przebój grupy Fort Minor, który zdobył popularność w wielu krajach na całym świecie i podbijał listy przebojów. Grupa została rozwiązana w 2006 roku.

  • Podobne

Komentarze