Hi Tack i podobni artyści

 Supafly —  Alex Gaudino — Doctor Love Michael Gray — BORDERLINE Narcotic Thrust — SP: I LIKE IT
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Hi Tack to projekt dwóch cieszących się uznaniem holenderskich producentów: Koena Groenevelda i Addiego van der Zwana. To nie ich pierwsze przedsięwzięcie.

W 1996 roku pojawili się na brytyjskiej pop liście z utworem ”Klubbhopping”. Kolejne single ”Discohopping” (1997), ”Kickin` Hard” (1998) również stały się wielkimi klubowymi hitami i podbiły serca Brytyjczyków. Na fali sukcesu Hi_Tack wyprodukował ponad 200 remiksów dla różnych artystów.

W 1999 roku osiągnęli swój największy sukces. Hi_Tack wyprodukował światowy przebój ”The Launch”. Kawałek uplasował się na drugim miejscu zestawienia w Wielkiej Brytanii i na pierwszym w Holandii. Jako Hi_Tack zadebiutowali singlem ”Say Say Say (Waiting 4 U)”, który stał się hitem na całym świecie. Utwór to cover piosenki z repertuaru Michaela Jacksona i Paula McCartneya ”Say Say Say”. Ich kolejne remiksy ”S.O.S. (Massage In A Bottle)” i ”Love Sensation” nie pozostały bez echa i również okazały sie klubowymi hitami.

Hi_Tack odwiedzili wiele krajów w Europie: Francję, Holandię, Wielką Brytanię, Niemczy Czechy, Łotwę, Belgię i Rosję, gdzie zostali gorąco przyjęci. Najnowszy przebój producentów ”Let`s Dance” podbija europejskie listy przebojów.

  • Podobne

Komentarze