Inna i podobni artyści

 Inna — NO. 1 HIT COLLECTION, VOL. 5 [VA] Inna — HOT Inna — I Am The Club Rocker Inna — THE BEST OF 29

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Inna i podobni artyści" online

Inna, a właściwie Elena Alexandra Apostoleanu jest rumuńską piosenkarką, która na swoim koncie ma wiele różnych popularnych piosenek, między innymi takie jak „Ruleta”, „Yalla”, „Gimme Gimme”, „Cola Song”, „J'Adore” czy „Bad Boys”. Jeśli również przepadasz a muzyką tej wokalistki, mamy dla ciebie dobrą wiadomość – nasza stacja radiowa Inna gra jej muzykę przez 24 godziny na dobę. Dołącz już teraz do grona naszych słuchaczy i baw się dobrze!

Radio internetowe Tuba.FM to najnowsza i najlepsza muzyka zawsze na wyciągnięcie ręki. Wiemy, jak zapewnić naszym słuchaczom najlepszą zabawę, dlatego w jednym miejscu przygotowaliśmy tak wiele świetnych stacji radiowych poświęconych konkretnym wykonawcom oraz gatunkom muzycznym. Aby dołączyć do grona naszych słuchaczy, po prostu włącz nasze radio na swoim komputerze, smartfonie lub tablecie – za darmo.

Inna – biografia

Artystka ukrywająca się pod pseudonimem Inna to właściwie Elena Alexandra Apostoleanu, która była urodzona 16 października 1986 w Mangalii. Ta pochodząca z Rumunii piosenkarka reprezentuje muzykę dance i eurodance – dynamiczną i idealną do tańca.

Inna wywodzi się z miejscowości Neptun, która położona jest nad Morzem Czarnym. Śpiewem interesowała się już w dzieciństwie. Swój pierwszy singiel pod tytułem „Hot” wydała w 2008 roku. Pod koniec listopada zaprezentowała publiczności drugi singiel „I Need You for Christmas” w świątecznej stylistyce. Potem wydała kilka krążków, z których każdy cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko w Rumunii, ale również w innych krajach, w tym w Polsce. Od 2016 roku występuje w girlsbandzie G Girls wspólnie z Lori, Antonią i Alexandrą Stan.

Dwukrotnie została uhonorowana nagrodą w kategorii najlepszy artysta Rumunii i Mołdawii podczas gali European Music Awards kanału MTV. Na Sopot Hit Festiwal w 2009 zajęła drugie miejsce w konkursie na zagraniczny hit lata, a także zdobyła wiele innych nagród.

Inna – dyskografia:

Hot – 2009
I Am the Club Rocker – 2011
Party Never Ends – 2013
Inna – 2015

Słuchaj muzyki w Radiu Inna non-stop w Tuba.FM!

Jeśli także przepadasz za dynamiczną muzyką dance, w tym radiu internetowym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Stacja radiowa Inna została stworzona specjalnie z myślą o tej rumuńskiej wokalistce, dlatego wtedy, gdy lubisz jej muzykę, możesz już teraz włączyć nasze radio i posłuchać jej największych hitów.

Radio internetowe Tuba.FM to najlepszy wybór wtedy, gdy jesteś w domu i poza domem, na przykład w podróży, w pracy czy ćwiczysz na siłowni. Wystarczy jedynie dostęp do internetu, aby natychmiast stać się jednym z naszych słuchaczy. Gdy dodatkowo zarejestrujesz się na naszej stornie, możesz tworzyć również własne stacje radiowe, które będą grały dla ciebie to, co lubisz najbardziej – 24 godziny na dobę.

Jesteśmy dostępni na komputerach, smartfonach i tabletach – dołącz już teraz do grona naszych słuchaczy i baw się dobrze w rytmie swojej ulubionej muzyki. Gramy non-stop niezależnie od tego, gdzie jesteś. Z Tuba.FM nigdy nie będziesz się nudzić!

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również