Isis Gee i podobni artyści

 Justyna Steczkowska — DZIEWCZYNA SZAMANA Tatiana Okupnik — ON MY OWN Katarzyna Skrzynecka — KOA Candy Girl — SP: YEAH!
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Isis Gee amerykańska piosenkarka, tak naprawdę nazywa się Tamara Diane Wimer. Urodziła się 11 października 1972 roku w Seattle. Isis Gee to artystka wszechstronna - jest wokalistką, kompozytorką oraz produkuje, aranżuje i remiksuje swoje utwory.

Na scenie zaczęła występować jako 5-latka, a już siedem lat później zarabiała pieniądze jako zawodowa piosenkarka. Jako nastolatka często brała udział w konkursach wokalnych, a mając 17 lat wygrała Międzynarodowy Konkurs Talentów w Los Angeles. Dwa lata później Isis Gee wzięła udział w nagraniu dwóch albumów jazzowych i uczestniczyła w azjatyckim tournee Toniego Bennetta. Debiutancki album Isis Gee wydała dopiero w 2007 roku pt. ”Hidden Treasure”. Muzyka i teksty utworów, które znalazły się na płycie w całości zostały stworzone przez artystkę.

W 2008 roku Isis Gee wraz z niemieckim muzykiem Schillerem nagrała piosenkę ”Fate”, która znalazła się na albumie ”Sehnsucht”. 10 grudnia 2008 roku ukazała się świąteczna płyta piosenkarki zatytułowana ”Christmas Angel”. Na płycie znajdziemy świąteczne piosenki napisane przez piosenkarkę oraz klasyczne utwory. W 2011 roku v zaprezentowała swój nowy singiel zatytułowany ”How about that?”, który jest zapowiedzią nadchodzącej płyty.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również