Jojo i podobni artyści

 Jesse Mccartney — DEPARTURE Brandy — Full Moon Shontelle — SHONTELLIGENCE Natasha Bedingfield — UNWRITTEN
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

JoJo to pseudonim artystyczny amerykańskiej piosenkarki pop/RnB Joanny Noelle Levesque. Artystka urodziła się 20 grudnia 1990 roku w Foxborough, w stanie Massachusetts.

JoJo gdy trafiła do Nowego Jorku pracowała przez kilka miesięcy nad materiałem, który miał się znaleźć na jej debiutanckiej płycie. Album zatytułowany po prostu ”JoJo” ukazał się w czerwcu 2004 roku. Płyta okazała się wielkim sukcesem. Single ”Leave (Get Out)” podbiły cały świat. JoJo jest aktualnie najmłodszą osoba, która zagościła na pierwszym miejscu listy Billboardu. Młoda piosenkarka stała się idolką dla wielu nastolatków na całym świecie.

Latem 2005 roku JoJo zaczęła prace nad nowym, drugim albumem. Krążek ukazał się w Stanach Zjednoczonych 17 października 2006 roku i nosi tytuł ”The High Road”. Album promuje utwór Too Little Too Late, który został napisany przez Billy`ego Steinberg`a, odpowiedzialnego m.in. za utwór ”Like a Vigrin” Madonny. Singiel został ciepło przyjęty przez publiczność, a JoJo nakręciła następny videoclip, tym razem do piosenki ”How To Touch A Girl”.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również