Jordin Sparks i podobni artyści

 Demi Lovato — Unbroken Mariah Carey — SP: Touch My Body Jennifer Hudson — JENNIFER HUDSON Jonas Brothers — CAMP ROCK 2 The Final Jam (soundtrack)
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Jordin Sparks — amerykańska piosenkarka. W swojej twórczości sięga po muzykę z kręgu pop i r&b. Jordin Brianna Sparks urodziła się 22 grudnia 1989 w Phoenix. Swoją profesjonalną karierę muzyczną rozpoczęła w 2007 roku, kiedy to zwyciężyła w amerykańskiej wersji programu Idol stając się najmłodszym zwycięzcą w historii programu.

Jordin Sparks wydała dwa solowe albumy studyjne. Pierwszy, „Jordin Sparks” nagrała w 2007 roku i promowany był takimi przebojami, jak: „Tattoo”, „No Air” i „One Step at a Time”. Krążek sprzedał się na świecie w ponad dwumilionowym nakładzie. Drugi album wydała w 2009 roku i zatytułowała „Battlefield”. Płytę promowały trzy single: „Battlefield”, „S.O.S. (Let the Music Play)” i „Don’t Let It Go to Your Head”.

Najnowszy singiel Jordin Sparks wydała w roku 2011 i nosi tytuł „I Am Woman”. Do swoich największych przebojów stworzyła też teledyski, między innymi: „Beauty and the Beast” oraz „Art of Love”. Artystka często odbywa długie trasy koncertowe, prezentując się fanom na całym świecie.

  • Podobne

Komentarze