Junior Jack i podobni artyści

 Robbie Rivera — CLOSER TO THE SUN Room 5 — SP: MAKE LUV Roger Sanchez / Gto — COME WITH ME Dirty Vegas — Dirty Vegas Sound System-A Night At The Tables
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Junior Jack, tak naprawdę nazywa się Vito Lucente, który urodził sie w Beneluxie. Uznawany jest za jednego z lepszych producentów muzyki klubowej.

Pierwszy większy sukces Junior Jack odniósł w 2000 roku za sprawą singla ”My Feeling”. Singiel wszedł na listy przebojów w Europie, Stanach Zjednoczonych i Australii. Kolejna produkcja zatytułowana ”Thrill Me” była kolejnym ogromnym krokiem w jego karierze. Wydana w 2002 roku pokazała oddanie muzyka do muzyki house. Utwór stał sie wielkim hitem klubowym i natychmiast znalazł sie na listach wilu światowej sławy DJ`ów, którzy uczynili z niego hymn międzynarodowej sceny muzycznej. Junior Jack stał się coraz bardziej popularny, zaczął tworzyć remixy dla takich artystów jak: Moby czy Bob Sinclar.

W 2003 roku Junior Jack dostał się na listy w Wielkiej Brytanii za sprawą remixu do nagrania ”Make Luv” grupy Room 5. Utwór utrzymał sie na topowych miejscach europejskich list przebojów, a na całym świecie został sprzedany w ponad 500.000 egzemplarzy. Kolejnym wielkim hitem wyprodukowanym przez Junior Jack stała się ”E-samba”. Singiel stał się wielkim przebojem na całym świcie i okazał sie największym sukcesem w jego twórczości.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również