Kaiser Chiefs i podobni artyści

 Kaiser Chiefs — Start The Revolution Without Me Kaiser Chiefs — OFF WITH THEIR HEADS Kaiser Chiefs — Education, Education, Education and War Kaiser Chiefs — EMPLOYMENT

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Kaiser Chiefs i podobni artyści" online

Kaiser Chiefs-angielski zespół indie-rockowy założony w 2000 roku w Leeds. Obecni członkowie zespołu to Ricky Wilson, Andrew White, Simon Rix, Nick Baines i Vijay Mistry.

W lipcu 2004 roku grupa zagrała na swoim pierwszym festiwalu poza UK w Moskwie. Ich debiutancki album „Emplyment” wydany został w 2005 roku a promował go singiel „Oh My God”. Krążek został dobrze przyjęty przez krytykę i znalazł się na drugim miejscu angielskiej listy przebojów. Jeszcze większy sukces odniósł ich drugi album „Yours Truly, Angry Mob” wydany w 2007 roku a promowały go takie utwory jak „Ruby” czy „The Angry Mob”.

Ostatni, dotychczasowy album grupy to wydany w 2014 roku „Education, Education, Education & War”. Na 2015 rok zapowiedzianych jest już kilka koncertów zespołu w O2 Arena w Londynie, First Direct Arena w Leeds oraz występy na różnych muzycznych festiwalach.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również