Karmah i podobni artyści

 Shaun Baker — SP: THERE'S NOTHING I WON'T DO Krzysztof Krawczyk —  Kalwi & Remi — ELECTRO Sumptuastic — SP: WYSTARCZYSZ TYLKO TY
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Karmah to włoski zespół grający muzykę dance, który powstał w 2005 roku. Wokalistką w Karmah jest Elisa, która zaczynała jako frontmanka zespołu metalowego, a następnie przez kilka lat śpiewała w chórze gospel.

Za projektem Karmah stoi słynna grupa producencka Bliss Corporation, która wyprodukowała hity Gabry`ego Ponte i Eiffel 65. Nazwa Karmah powstała z fascynacji producentów z Bliss Corporation Indianami - ludźmi, atmosferą i kulturą tego kraju.

W 2005 roku Karmah pojawili się na listach przebojów z utworem ”Just Be Good To Me (Every Breath You Take)”. Piosenka stała się wielkim hitem i podbijała wiele list przebojów w Europie. Tak naprawdę utwór powstał 8 lat wcześniej w studiach BlissCo. Piosenka jest właściwie połączeniem dwóch różnych utworów - ”Every Breath You Take” z repertuaru The Police i utwór z repertuaru zespołu SOS Band. Muzycy zamierzają nagrać pełny album i rozpocząć trasę koncertową po Europie.

  • Podobne

Komentarze