Kasia Gomoła i podobni artyści

 Jula — NA KRAWĘDZI Sylwia Grzeszczak — Komponując Siebie Jula — SP: ŚLAD Goya — TE 30 URODZINY
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Kasia Gomoła to młoda wokalistka, która ma zaledwie 16 lat i głowę pełną pomysłów, wielkich planów na życie oraz, to co najważniejsze, wielki talent muzyczny.

Ogromną popularność przyniosły jej autorskie wersje utworów, które potem umieszczała w serwisie społecznościowym YouTube. Kasia Gomoła na pewno nie spodziewała się, że jej interpretacja przypadnie do gustu tak wielu osobom. Z dnia na dzień grono fanów zaczęło się rozrastać, a Kasia Gomoła krok po kroczku stawała się gwiazdą Internetu. Drugi singiel szesnastoletniej wokalistki Kasi to trong>”Czekam”. Jest to liryczna ballada, która zapewne spodoba się każdemu miłośnikowi muzyki pop, pop-rock, pop-country. Słowa piosenki trafią w niejedno serce, które chociaż raz w życiu było zakochane, niekoniecznie z wzajemnością.

Kasia Gomoła pomimo tak młodego wieku i małym doświadczeniem życiowym, doskonale poradziła sobie z utworem o tak trudnej tematyce. Pokazała, że warto czekać na szczęście i nawet w sytuacji bez wyjścia mieć nadzieję na lepsze jutro. Z utworu na utwór Kasia Gomoła pokazuje drzemiący w niej potencjał i ambicje. Debiutancki album zapowiada się interesująco i zapewne wiele osób nie może się go doczekać.

  • Podobne

Komentarze