Kasia Wilk i podobni artyści

 Bajm — BLONDYNKA Verba —  Marina —  Agnieszka Chylińska — Winna
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Kasia Wilk — polska wokalistka popowa. Urodzona 3 stycznia 1982 w Lubinie. W początkach swojej działalności artystycznej współpracowała z zespołem KTO TO, z którym w 2005 roku zajęła drugie miejsce w konkursie debiutów na festiwalu w Opolu. Grupa zyskała dużą popularność.

Kasia Wilk z zespołem nagrała też pierwszą płytę. Krążek „Jedenaście” wydany został w roku 2005. Rok później we współpracy z Mezem i Tabbem powstał album „Eudaimonia”, który promowany był przebojem „Sacrum”. Przebój ten podbił polskie listy przebojów i zapewnił artystce sławę. Solową karierę rozpoczęła w roku 2008 płytą „Unisono”. Album promowały cztery single: „Pierwszy raz”, „Idealni”, „Do kiedy jestem”, „Będzie dobrze”.

Kasia Wilk swą najnowszą płytę nagrała w 2011 roku, album „Drugi raz” ukazał się nakładem wytwórni Universal Music Polska. Z tego krążka wywodzą się znane przeboje: „Być może”, „Escape”, „Jak nigdy przedtem”. Do wielu swoich przebojów wokalistka zrealizowała teledyski. Wideoklipy powstały między innymi do: „Być może” oraz „Muzyki moc” i zdobyły nagrody za najlepszą produkcję.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również