Komodo i podobni artyści

 Darius & Finlay —  Groovebusterz — HOP BEC VOL.3 Kalwi & Remi — Kiss Me Girl Kalwi & Remi — Always In Trance
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Komodo to projekt trzech DJ`ów: YASH, TOM SANDERS i ALEX RED. Formacja powstała w marcu 2007 roku. Kilka miesięcy później do grupy dołączyły dwie tancerki (SISTERS DANCE) i w ten sposób powstał ostateczny skład zespołu.

Pierwszy utwór Komodo ”I love You” so much został bardzo entuzjastycznie przyjęty podczas występów w klubach i dyskotekach. Oficjalna radiowa premiera tej kompozycji odbyła się w maju 2008 roku i od razu trafiła na wysokie pozycje list przebojów. Kolejny utwór Komodo pt. ”Get Away” został stworzony z myślą o klubach i od razu znalazł miejsce w setach wielu DJ`ów. Na początku grudnia odbyła się radiowa premiera następnego singla ”Still”.

W pierwszej dekadzie 2009 roku ukazał się kolejny singiel ”All 4 You”, który według ekspertów jest największym przebojem tej formacji. Utwory Komodo utrzymane są w klimacie muzyki house i electro z elementami rocka i popu, wzbogacone własnymi wokalami. Dzięki temu powstaje ciekawa i charakterystyczna mieszanka stylów. Takie podejście do muzyki, członkowie grupy wynieśli ze swoich poprzednich projektów muzycznych oraz wieloletniej kariery DJ`skiej.

  • Podobne

Komentarze