La Bouche i podobni artyści

 Dj Bobo — PLANET COLORS Dj Bobo — SP: SOMEBODY DANCE WITH ME Magic Affair — Omen... The Story Continues Fun Factory —
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

La Bouche to niemiecki duet muzyczny stworzony przez wokalistkę Melanie Thornton i rapera McCray. Formacja powstała w 1994 roku w Niemczech we Frankfurcie nad Menem.

La Bouche zadebiutowali w 1664 roku singlem ”Sweet Dreams”, a rok później na listy przebojów trafił ich kolejny przebój - ”Be My Lover”. Pierwsza płyta La Bouche ujrzała światło dzienne w 1996 roku pt. ”Sweet Dreams”. Na świecie sprzedano ponad osiem milionów egzemplarzy krążka na wszystkich kontynentach. Wydawnictwo pokryło się podwójną platyną. Tego samego roku wydali kolejny longplay ”S.O.S.”, który promował singiel ”You Won`t Forget Me”.

W 2000 roku po zmianie składu grupy, pojawił się nowy singiel ”All I Want”. Niestety nagranie nie zostało ciepło przyjęte i zupełnie nie zauważone. La Bouche postanowiło zrobić sobie przerwę. W tym samym czasie wokalistka Melanie Thornton zadebiutowała ze swoim nowym kawałkiem - ”Love How You Love Me”. Niedługo po tym wydała album ”Ready To Fly”, na którym znalazł się singiel ”Wonderful Dream (Holidays Are Coming)”. Niestety artystka zginęła w katastrofie lotniczej niedaleko Zurychu. W kwietniu 2002 roku na półki sklepowe trafiła składanka ”The Best of La Bouche”, złożona z solowych utworów zmarłej wokalistki.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również