Lee Ryan i podobni artyści

 Ronan Keating — When Ronan Met Burt Leon Jackson — When You Believe Shayne Ward — Shayne Ward Us5 — HERE WE GO
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Lee Ryan urodzony 17 czerwca 1983 roku w Chatham w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii. Brytyjski piosenkarz, wcześniej znany z występów w boysbandzie Blue, po czym zdecydował się na karierę solową.

Lee Ryan w grupie Blue był najmłodszym wokalistą. Wraz z zespołem nagrał trzy bardzo dobrze sprzedające się albumy: ”All Rise” (2001), ”One Love” (2002) oraz ”Guilty” (2003). Wszystkie płyty rozeszły się w ponad 5 milionach egzemplarzy na całym świecie. Lee Ryan jest laureatem wielu nagród, m.in. Brit Awards 2002, Smash Hits Awards 2002, Capital FM Awards oraz MTV Asia.Członkiem grupy był przez cztery lata od 2000 do 2004 roku.

Po rozpadzie zespołu w drugiej połowie 2005 roku, Lee Ryan rozpoczął karierę solową. W sierpniu 2005 roku ukazał się debiutancki album artysty zatytułowany po prostu ”Lee Ryan”. Singlem promującym krążek był utwór ”How Do I”, który ukazał się 1 sierpnia tego samego roku. Dwa lata później fani Lee Ryan mogli usłyszeć kolejny singiel zatytułowany ”Reinforce Love”. Najnowszy singiel artysty nosi tytuł ”Secret Love” i został wydany 3 maja 2010 roku.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również