Leo Rodriguez i podobni artyści

 Shakira — Sale El Sol Shakira — OUT Juan Magan —  Shakira — Sale El Sol
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Leo Rodriguez to 23 letni piosenkarz z Brazylii, który uznawany jest w środowisku muzycznym za konkurencję dla Michaela Telo i Gusttava Limy. Artysta ma dużo energii, głowę pełną pomysłów i determinacji, aby dotrzeć ze swoją muzyką w każdy zakątek świata.

Leo Rodriguez ma na swoim kilka utworów, które odniosły ogromny sukces w rodzinnej Brazylii, ale nie zamierza spoczywać na laurach. W europejskich stacjach radiowych zaczęła rozbrzmiewać piosenka, która może podbić listy wakacyjnych list przebojów i nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Mowa tutaj o piosence ”Bara Bara Bere Bere”, która może odnieść podobny sukces co jego koledzy po fachu.

Leo Rodriguez stał się kolejnym obiektem westchnień nastolatek na całym świecie i autorem najchętniej odtwarzanego kawałka tego lata. Napisana i zaśpiewana przez Leo Rodriguez piosenka podbija rozgłośnie radiowe oraz portale społecznościowe daleko poza ojczystą Brazylią. Latem 2012 roku piosenkarz planuje premierę swojego debiutanckiego albumu pt. ”Atmosfera”, łączącego w sobie kilka gatunków muzycznych: pop. funk i sertanejo.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również