Ll Cool J i podobni artyści

 Eric B. & Rakim — PAID IN FULL Xzibit — AT THE SPEED OF LIFE Epmd — STRICTLY BUSINESS R. Kelly —
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

LL Cool J tak naprawdę nazywa się James Todd Smith. To amerykański raper urodzony 14 czerwca 1968 roku w Bayshore (Long Island, New Jork). Jego pseudonim artystyczny jest skrótem od Ladies Love Cool James.

Pierwszy album LL Cool J wydał w 1985 roku i zatytułował ”Radio”. Dwa lata później ukazał się krążek ”Bigger and Deffer”, a raper stał się prawdziwą gwiazdą. W 1995 roku światło dzienne ujrzała kolejna płyta LL Cool J zatytułowana ”Mr. Smith”, która pokryła się podwójną platyną i przyniosła dwa hity: ”Hey Lover” oraz ”Doin` It”. Rok później ukazuje się zbiór jego największych hitów ”All World”, a po nim regularny album ”Phenomenon”.

Premiera kolejnego krążka ”G.O.A.T. Featuring James T. Smith: The Greatest of All Time” przypadła w 2000 roku, a dwa lata później ”10”. Ta ostatnia przyniosła LL Cool J jeden z jego największych hitów ”Luv U Better”. Na kolejny album nie trzeba było długo czekać, dwa lata później fani gwiazdora mogli słuchać utworów pochodzących z płyty ”DEFinition”. 10 kwietnia 2006 roku to kolejna data wydania krążka zatytułowanego ”Todd Smit”.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również