Makowiecki Band i podobni artyści

 Robert Gawliński — Kalejdoskop Kasia Kowalska — LATO PRZYJAŻŃ COCA COLA Ania Dąbrowska —  Video —
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Makowiecki Band to polski zespół rockowy, założony w 2002 roku przez: Tomka Makowieckiego, Łukasza Rutkowskiego, Krzysztofa Stachure (w 2004 roku zastąpił do Patryk Stawiński) oraz Jakuba Staruszkiewicza.

W 2002 roku lider zespołu Makowiecki Band Tomek Makowiecki wziął udział w programie rozrykwowym „Idol”, którego został finalistą. Debiutancki album zespołu zatytułowany po prostu ”Makowiecki Band” pojawił się 9 grudnia 2002 roku. Płyta zawierała 12 utworów utrzymanych w rockowym klimacie. Autorem muzyki i tekstów w większości jest lider zespołu Makowiecki Band. Od strony producenckiej za materiał odpowiadali Tomasz Bonarowski oraz Jarosław Kidawa.

Kolejną płytę Makowiecki Band wydał w maju 2005 roku zatytułowaną ”Piosenka na nie”. Lider zespołu postanowił odciąć się od występu w programie „Idol”. Na albumie znalazło się 11 premierowych kawałków, które utrzymywane są w alternatywnym brzmieniu. Do najbardziej znanych utworów zespołu należą takie przeboje, jak: ”Spełni się”, ”Miasto kobiet”, ”Oto jestem”, ”Piosenka na nie”, ”Między nocą a dniem”.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również