Marina i podobni artyści

 Sabrina Washington — Dirty Pop Kalwi & Remi — ELECTRO Natalia Lesz — That Girl Kalwi & Remi — Total Dance Hits, Vol. 5
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Marina Łuczenko to piosenkarka polskiego pochodzenia, urodzona na Ukrainie. Marina przyszła na świat 3 lipca 1989 roku w Winnicy, mieście leżącym w środkowej Ukrainie. Od 1991 roku mieszkała w Stalowej Woli, gdzie zdobyła swoją pierwszą nagrodę w Międzyszkolnym Festiwalu. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia i klasę artystyczną LO im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Wykonuje piosenki z gatunku pop, R&B i elektro.

Pierwsze osiągnięcia muzyczne Marina Łuczenko zdobyła na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Częstochowie (1998) i w Ogólnopolskim Festiwalu Wygraj Sukces w Tarnobrzegu (1999). Swój premierowy singiel („Glam Pop”) wykonała na gali VIVA Comet 2010. Tego samego roku odebrała nagrodę w kategorii Debiut Roku na gali Eska Music Awards 2010. Kilka miesięcy póżniej wydany został drugi singiel Mariny „Pepper Mint”, a w noc sylwestrową we Wrocławiu wykonała premierowy utwór z Mrozem „Wenus Mars”.

W 2011 roku ukazał się debiutancki album Mariny Łuczenko „Hard Beat”, a pierwszym singlem promującym płytę jest utwór „Electric Bass”, do którego został nakręcony teledysk.

  • Podobne

Komentarze