Matt Pokora i podobni artyści

 Jennifer Lopez — A.K.A Danity Kane — WELCOME TO THE DOLLHOUSE Sylwia Grzeszczak — Komponując Siebie Ricky Martin — MAS (Musica + Alma + Sexo)
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Matt Pokora, a właściwie Matthieu Totta urodził se 26 września 1985 roku w Strasburgu. Matt Pokora ma polskie korzenie, pomimo tego, że na stałe mieszka we Francji.

Artysta zadebiutował w trzeciej edycji programy rozrywkowego „Popstars” odnosząc sukces w każdym etapie. Razem z pozostałymi zwycięzcami programu „Popstars 3” (otisem i Lionelem), Matt Pokora założył grupę Linkup. Razem z formacją nagrał jeden album i wydał trzy single, w tym jeden nagrany wspólnie z Blue. W 2004 roku zespół Linkup rozpadł się, a Matt Pokora poświęcić się całkowicie karierze solowej.

W 2006 roku piosenkarz zaśpiewał w duecie z Ricky Martinem wydając utwór ”It`s Alright”. Dwa lata później jego kariera rozwinęła się, dzięki współpracy z Timbalandem, z którym nagrał kawałek ”Dangerous”. Tego samego roku wydał singiel ”Catch Me if You Can”. W sumie Matt Pokora wydał trze albumy: ”M. Pokora”, ”Player” i ”MP3”. Współpracował z takimi producentami jak: Ryan Leslie czy Timbaland. Jego styl muzyczny to typowe RnB, które ma wiele fanów na całym świecie.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również