Mela Koteluk i podobni artyści

 Mela Koteluk — Migracje Mela Koteluk — nowe Mela Koteluk —  Mela Koteluk — SPADOCHRON

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Mela Koteluk i podobni artyści" online

Jeśli przepadasz za muzyką Meli Koteluk, mamy dla ciebie nie lada gratkę – stację radiową Mela Koteluk, która gra jej muzykę przez cały czas! Nie musisz już dłużej poszukiwać takiej stacji radiowej, która będzie mogła zagrać dla ciebie wszystkie najciekawsze hity Meli – wystarczy, że dołączysz do grona naszych słuchaczy, aby spędzić przyjemny czas. Nie musisz płacić za to ani złotówki!

Nasze radio internetowe Tuba.FM to idealna propozycja przeznaczona dla wszystkich fanów muzyki. Gramy najlepsze utwory przez 24 godziny na dobę w kilkuset różnych stacjach, które są dostępne w naszym serwisie. Co więcej, możesz robić je również samodzielnie, gdy tylko masz na to ochotę. Twoje idealne radio będzie grało tylko to, co lubisz najbardziej, aby zapewnić ci rozrywkę non-stop. Możesz słuchać nas na swoim komputerze albo na urządzeniach mobilnych – nie czekaj, ale już teraz dołącz do grona naszych słuchaczy!

Mela Koteluk – biografia

Mela Koteluk, a właściwie Malwina Koteluk urodziła się 3 lipca 1985 roku w Sulechowie. Jest polską wokalistką, która wykonuje muzykę lokującą się na pograniczu rocka i popu. Początkowo śpiewała w chórkach w zespole Scorpions oraz u Gaby Kulki. Oprócz swojego charakterystycznego głosu jest również znana ze swoich oryginalnych i niebanalnych tekstów.

Brała udział w wielu konkursach, w których zdobyła nagrody, między innymi 2 miejsce VI edycji Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” w 2003 roku, w konkursie Make More Music. Jest też laureatką Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego i plebiscytu Ale Sztuka. 25 kwietnia 2013 otrzymała Fryderyka w kategoriach Debiut roku i Artysta roku

Mela Koteluk ma na swoim koncie dwie płyty, a mianowicie krążek Spadochron, który został wydany w 2012 roku, a także Migracje z 2014 roku. W 2013 Mela Koteluk w duecie z Czesławem Mozilem nagrała „Pieśń o szczęściu” – utwór promujący film Baczyński. Brała też udział w tworzeniu utworu Męskie Granie Orkiestra – „Armaty” wraz z innymi polskimi artystami takimi jak Andrzej Smolik, Fisz, Tomasz Organek, Krzysztof Zalewski, Michał Fox Król i Kuba Galiński.

Mela Koteluk – dyskografia:

Spadochron – 2012
Migracje – 2014

Słuchaj muzyki Meli Koteluk w radiu internetowym Tuba.FM!

Jeśli również przepadasz za muzyką tworzoną przez Melę Koteluk, nie musisz już dłużej poszukiwać radia, które będzie dla ciebie idealne. W naszym radiu on-line Tuba.FM przygotowaliśmy dla ciebie specjalną stację Mela Koteluk, w której możesz słuchać muzyki tej popularnej artystki zawsze wtedy, gdy tylko masz na to ochotę. Oprócz tego puszczamy w nim również muzykę innych popularnych artystek, na przykład takich jak Kasia Nosowska czy Gaba Kulka.

Nie czekaj – dołącz już teraz do grona słuchaczy radia internetowego Tuba.FM na swoim komputerze, smartfonie albo tablecie. Pobierz naszą aplikację mobilną, aby korzystać z naszego radia jeszcze wygodniej niezależnie od tego, gdzie teraz jesteś. Dobra muzyka może być zawsze przy tobie. Zapewniamy najlepszą zabawę przez 24 godziny na dobę!

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również