Melanie C i podobni artyści

 Celine Dion — D'EUX The Corrs — Dreams: The Ultimate Corrs Collection Jennifer Lopez — On The 6 All Saints — All Saints
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Melanie C, tak naprawdę nazywa się Melanie Jayne Chisholm. Mel C lub Sporty Spice urodziła się 12 stycznia 1974 roku w Liverpoolu. Brytyjka piosenkarka należała do popularnego w latach 90. girlsbandu Spice Girls, który stał się fenomenem ogólnoświatowym i zyskał miano swoistej popkultury.

W 1999 roku Melanie C postanowiła skupić się na solowej karierze i wydała swój pierwszy autorski album zatytułowany ”Northern Star”. Krążek stał się wielkim hitem, tak samo jak dwa single promujące płytę: ”Never Be The Same Again” oraz ”I Turn To You”. Parę lat później Melanie C wydala kolejny album, jednak nie odniósł on tak wielkiego sukcesu jak poprzedni. Płyta pt. ”Reason”, była już mniej rockowa i skupiała się na popie.

W 2005 roku wydała płytę ”Beautiful Intentions”, na którym znalazły się taki hity, jak: ”First Day Of My Life” i ”Next Best Superstar”. Dwa lata później, przed reaktywacją Spice Girls, wydala kolejny krążek ”This Time”. W 2011 roku ukazał się, piąty krążek Melanie C zatytułowany ”The Sea”, promowany przez piosenki ”Think About It”, ”Rock Me”.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również