Michael Bolton i podobni artyści

 Michael Bolton — ABANDONED GARDEN Michael Bolton — JAZZ TO THE WORLD Michael Bolton — Time Together Michael Bolton — BAREFOOT ON THE BEACH

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Michael Bolton i podobni artyści" online

Michael Bolton, a dokładnie Michael Bolotin, to amerykański wokalista i autor piosenek. Artysta urodził się 26 lutego 1953 roku w New Heaven, w stanie Connecticut, USA.

Michael Bolton znany jest przede wszystkim z ciepłych i delikatnych pop-rockowych ballad. Piosenkarz największe triumfy świecił w latach 80. ubiegłego wieku, gdy jego płyty sprzedawały się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Michael Bolton fanów zdobył takimi przebojami, jak: ”When A Men Loves A Woman”. W następnej dekadzie Michael Bolton stracił jednak swoją popularność.

W późniejszym czasie zaskoczył swych fanów, radykalną zmianą, czyli ścięciem swych słynnych włosów oraz wydaniem w 1998 roku albumu zatytułowanego ”My Secret Passion”. Na krążku nie znajdziemy sentymentalnych ballad lecz arie operowe. Następnie artysta zniknął na cztery lata, by w 2002 roku powrócić z nowym albumem pt. ”Only A Woman Like You”.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również