Michael Bublé i podobni artyści

 Michael Bublé — Crazy Love (Special Edition) Michael Bublé — CRAZY LOVE Michael Bublé — CALL ME IRRESPONSIBLE Michael Bublé — Michael Bublé

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Michael Bublé i podobni artyści" online

Tuba.FM przedstawia muzyka jedynego w swoim rodzaju. Przed państwem Michael Bublé, którego piosenki są dowodem na to, jak pięknie może łączyć się awangardowość jazzu i swingu, z nowoczesnością i przystępnością popu. Płyty tego artysty, rozchodzą się w milionowych nakładach, a on sam co roku jest gwiazdą niezliczonych festiwali. Już teraz dołącz do jego fanów. Znajdź w internecie Michael Bublé radio i słuchaj do woli tego niesamowitego, kanadyjskiego muzyka.

Doceniony talent

Biografia Michaela rozpoczyna się dokładnie 9 września 1975 roku, kiedy to przyszedł na świat w miasteczku Burnaby. Od najmłodszych lat przejawiał zdolności wokalne, które w pełni rozwinęły się, wraz z rozpoczęciem jego kariery scenicznej. Pierwszymi zaś dowodami jego niesamowitego talentu, było zwycięstwo w konkursie „Canadian Young Talent Search”. Ten tryumf otworzył mu też drogę, do profesjonalnego wykonawstwa jazzowego.

Klasyki w nowych aranżacjach

W 2003 roku, po podpisaniu kontraktu z amerykańskim producentem, ukazał się debiutancki, imienny album Michaela Bublé. Płyta zawierała covery znanych przebojów. Wokalista dokonał interpretacji utworów, między innymi Franka Sinatry, Raya Charlesa, Elvisa Presleya czy The Beatles. Są to zresztą jedni z ulubionych artystów Kanadyjczyka. W jego wykonaniu, ich kawałki nabrały jednak zupełnie nowego i świeżego brzmienia, albowiem artysta wykonał klasyczne piosenki sław, w stylu jazzującego popu. Jednak pierwsza płyta przyniosła coś jeszcze. Dzięki niej świat poznał niesamowitą, oryginalną i ciepłą barwę głosu Michaela. Dwa lata po debiutanckim wydawnictwie, pojawił się drugi longplay, zatytułowany „It’s Time”, na którym również znalazły się covery znanych kompozycji. Tym razem były to m.in.: numery „Feeling Good”, „You Don’t Know Me”, „Can’t Buy My Love” czy „I’ve Got You Under My Skin”. Krążek zawierał też jeden autorski kawałek, „Home”. Do 2011 roku ukazały się inne płyty wokalisty: „Call Me Irresponsible” (z którego tytułowy utwór zdobył 1 miejsce podsumowania Listy Przebojów Programu Trzeciego za rok 2007), „Crazy Love” oraz „Christmas”.

Cała dyskografia w jednym miejscu

Muzyczna biografia Michaela Bublé stawała się bogatsza po każdym z tych albumów, a jego sława docierała nawet do ludzi, którzy zwykle nie słuchali tego typu muzyki. Dziś jest on już uznanym śpiewakiem, który równać się może nawet ze swoimi dawnymi idolami. Przekonaj się o jego umiejętnościach włączając radio internetowe Michael Bublé. Tutaj znajdziesz całą jego dyskografię, dzięki której na nowo odkryjesz dobrze sobie znane utwory.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również