Mrozu i podobni artyści

 Patrycja Markowska — BEDE SILNA Verba — Miłość i przyjaźń Jeden Osiem L — WIDEOTEKA Andrzej Piaseczny — To Co Dobre
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Mrozu — polski wokalista. Urodzony 22 lipca 1986 we Wrocławiu. W swojej twórczości sięga po różne gatunki i formy muzyczne, między innymi: pop i r&b. Jego twórczość solowa zamyka się w dwóch płytach studyjnych.

Mrozu w 2009 wydał debiutancki krążek „Miliony monet”. Album zawiera cztery piosenki anglojęzyczne oraz siedem nagranych w języku polskim. Płytę promowały dwa single „Miliony monet” i „Femme Fatale”. Do obu przebojów zrealizowano teledyski. Rok później nakładem Pink Crow Records ukazała się jego druga płyta: „Vabank”. Również zawierała kilka utworów w języku angielskim. Promowały ją cztery single: „Miasto płonie”, „Wait up”, „Horyzont” i „Globalnie”. Do trzech z nich artysta zrealizował wideoklipy.

Mrozu wielokrotnie współpracował też z innymi artystami. Między innymi z: Tede, Ras Luta czy Peja, występując gościnnie na takich krążkach, jak: „Note2”, „Na serio”, „Jeśli słyszysz” i „A/H24N2”. Muzyk zdobył wiele nominacji do prestiżowych nagród, śpiewał też na wielu polskich festiwalach. Często występuje na koncertach.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również