Muse i podobni artyści

 Muse — The 2nd Law Muse —  Muse — Black Holes and Revelations Muse — The Resistance

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Muse i podobni artyści" online

Posłuchaj najlepszej muzyki brytyjskiego zespołu rockowego Muse w radiu on-line Tuba.FM! W jednym miejscu przygotowaliśmy dla ciebie największe hity, których możesz słuchać przez 24 godziny na dobę – zawsze wtedy, gdy tylko masz na to ochotę. Dołącz do naszego grona słuchaczy i baw się dobrze niezależnie od tego, gdzie teraz jesteś. Z Tubą.FM nigdy nie będziesz się nudzić!

Radio internetowe Tuba.FM to najlepsza muzyka na wyciągniecie ręki, która dostępna jest dla ciebie on-line – bez żadnych dodatkowych opłat. Nasz serwis internetowy to kilkaset różnych stacji radiowych dla najbardziej wymagających melomanów – znajdziesz u nas radia poświęcone konkretnym wykonawcom albo poszczególnym gatunkom. Do słuchania radia Tuba.FM potrzebujesz jedynie dostępu do internetu i możesz korzystać z naszej muzyki nie tylko na swoim komputerze, ale również na urządzeniach mobilnych – smartfonach i tabletach.

Muse – historia zespołu

Zespół rockowy Muse został założony w 1994 roku w Anglii, dokładnie w Teignmouth (hrabstwo Devon) przez Matthew Bellamy'ego (śpiew, gitara, keyboard), Chrisa Wolstenholme'a (gitara basowa, keyboard, śpiew towarzyszący) oraz Dominica Howarda (perkusja). W swoich utworach Muse łączy rock alternatywny, progresywny, elektronikę, funk, a także elementy muzyki poważnej.

Zespół Muse ma na swoim koncie kilka albumów oraz ma wielu fanów na całym świecie. Pierwszy album pod tytułem "Showbiz" został wydany w 1999 roku. Jednym z najbardziej popularnych był jednak "Black Holes and Revelations", który został nominowany do Mercury Prize oraz uzyskał tytuł trzeciego albumu roku NME dla 2006 roku. Kolejne albumy, w tym "The Resistance", "The 2nd Law" oraz późniejszy "Drones" także zyskały wielu fanów, chociaż nieco różniły się stylem od dawniejszych albumów muzyków.

Wśród najbardziej popularnych utworów Muse znajdziemy między innymi „Hysteria”, „Uprising”, „Dig Down”, „Resistance”, „Knights of Cydonia”, „Supermassive Black Hole”, „Time is Running Out”, „Psycho” czy „Undisclosed Desires”. Te utwory, a także wiele innych czekają na ciebie w naszej stacji radiowej poświęconej właśnie temu zespołowi.

Muse – dyskografia:

Showbiz – 1999
Origin of Symmetry – 2001
Absolution – 2003
Black Holes and Revelations – 2006
The Resistance – 2009
The 2nd Law – 2012
Drones – 2015

Posłuchaj najlepszej muzyki Muse w radiu on-line Tuba.FM!

Gdy również zaliczasz się do fanów zespołu Muse, w naszym serwisie Tuba.FM na pewno nie będziesz nudzić się nawet przez chwilę. Stacja radiowa Muse gram muzykę tego zespołu przez 24 godziny na dobę, dlatego razem z nami możesz świetnie się bawić w swoich ulubionych rytmach.

Do korzystania z naszego radia internetowego Tuba.FM potrzebujesz tylko dostępu do internetu. Możesz słuchać nas na swoim komputerze, na tablecie albo na smartfonie z użyciem dedykowanej aplikacji mobilnej dostępnej na wszystkie systemy operacyjne. Jeśli dołączysz do grona naszych użytkowników, możesz tworzyć też własne stacje radiowe, które będą grały dla ciebie właśnie to, na co masz teraz ochotę. Z radiem Tuba.FM nigdy nie będziesz się nudzić – skorzystaj z naszej stacji Muse oraz innych stacji radiowych już teraz!

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również