No Mercy i podobni artyści

 Kelly Family — Best of V2 Ace Of Base — The Bridge M.C. Sar & The Real Mccoy — On the Move Ace Of Base — THE SIGN
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

No Mercy — amerykańska grupa muzyczna. Zespół powstał w Miami w 1995 roku z inicjatywy Franka Fariana. Grupa w swojej twórczości sięga po muzykę z różnych kręgów muzycznych: pop, dance i eurodance. Obecnie zespół tworzą bracia Ariel Hernandez i Gabriel Hernandez oraz wokalista i gitarzysta Martn Cintron.

No Mercy swoją pierwszą płytę wydali w roku 1996. Krążek „No Mercy” (w Europie wydany jako „My Promise”) w wielu europejskich krajach pokrył się platyną. Promujące go przeboje („Where Do You Go”, „Kiss You All Over” oraz „Please Don’t Go”) podbijały światowe listy przebojów. Szczególną popularnością cieszył się utwór „Where Do You Go”, który w krajach europejskich był hitem wielu rozgłośni. Dwa lata później zespół wydał album „More”, który zawierał między innymi przebój „More Than a Feeling”.

Dorobek No Mercy uzupełnia kolejny album studyjny — „Day By Day” nagrany w roku 2007. Zespół w latach największej popularności występował na koncertach w wielu krajach i zrealizował kilka teledysków. Grupa aktywna jest do dziś zarówno na estradzie, jak i popularnych programach telewizyjnych.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również