Patrycja Kosiarkiewicz i podobni artyści

 Kasia Klich — Zaproszenie Justyna Steczkowska — PRAWO OJCA [SOUNDTRACK] Katarzyna Groniec — La Vie est une Une Chanson... nad Wisla Maryla Rodowicz — Wyznanie
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Patrycja Kosiarkiewicz to polska wokalistka, kompozytorka i tekściarka urodzona 19 lipca 1972 roku w Zielonej Górze.

Swoje pierwsze kroki na wielkiej scenie, Patrycja Kosiarkiewicz, stawiała razem z grupą Living For Music w 1991 roku. W latach 1993-1995 piosenkarka przewodziła zespołowi O! la, La, którego debiutancka płyta ”Euforia”, ukazała się jesienią 1996 roku. Rok później Patrycja Kosiarkiewicz podpisała kontrakt z wytwórnią płytową, czego owocem był album ”Bajeczki”, sprzedany w ponad 35-tysięcznym nakładzie. Na płycie znalazły się dwa największe przeboje artystki: ”Radosny” i ”Jak ja wierzę”.

Na przełomie lat 1998/1999 Patrycja Kosiarkiewicz wydała kolejny krążek zatytułowany ”Kim więc jestem”. Gościnnie, w jednej z piosenek, wystąpiła Kasia Nosowska. Niedługo potem Patrycja Kosiarkiewicz wycofała się z rynku muzycznego, jednak nie odeszła całkowicie z branży. Po siedmiu latach milczenia artystka pojawiła się z nowym albumem pt. ”Rocznik `72”.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również