Peja i podobni artyści

 Peja — Na serio Peja — Na serio Peja — Na serio Peja — Na serio

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Peja i podobni artyści" online

Ryszard Waldemar Andrzejewski urodzony 17 września 1976 w Poznaniu znany jako Onomato, Onomatopeja, Rychu Peja SoLUfka, Charlie P, a przede wszystkim jako Peja jest polskim producentem muzycznym, autorem tekstów i raperem. Debiutował w zespole „Slums Attack”), a następnie założył „Ski Skład”. W dalszym ciągu współpracuje z tymi grupami, a dodatkowo prowadzi karierę solową m.in. jako Rychu Peja. Utwory tego rapera cieszą się ogromną popularnością wśród słuchaczy. Muzyk ceniony jest przede wszystkim za proste teksty, które trafiają do każdego – taki jest właśnie Peja. Radio z muzyką jednego z najpopularniejszych polskich raperów znajdziecie u Nas w Tuba.FM. Jeżeli chcesz nadrobić braki posłuchaj już teraz tej świetnej muzyki. Peja to świetny przykład, że to muzyka nie musi ograniczać i każdy może osiągnąć sukces – o ile jest wytrwały w jego dążeniu.

Peja – historia

Andrzejewski rozpoczął działalność w 1993 roku gdy wraz z Dj Defem założył Slums Attack – był to pierwszy zespół, w którym to zadebiutował Peja. Muzycy już w tym samym roku wydali debiutancki krążek pod tytułem „Slums Attack”. Nagranie było utrzymane w duchy amerykańskiego gangsta rapu – była to całkowita nowość na polskim rynku fonograficznym. Zespół odniósł pierwszy sukces komercyjny który pokazał jak wielu fanów ma taki rodzaj muzyki. Peja stał się rozpoznawalny – powstała płyta „Zwykła codzienność”. Slums Attack wydali 10 płyt studyjnych. Jednak to kariera solowa przyniosła rzeszę oddanych fanów, na których zawsze mógł liczyć Peja. „Na serio” to druga solowa płyta rapera, która pokryła się platyną i wyznaczyła drogę kariery jaką podjął Rychu Peja. Utwory z płyty, nagrane z gościnnym udziałem wielu gwiazd rapu m.in. z Chadą czy Kaczorem pokazują jak wielką osobą na scenie jest Peja.”Szczęście” stało się jedną z tych piosenek na płycie, które zebrały najwięcej pozytywnych opinii oraz pokazało, ze rap nie musi być jedynie brutalny i agresywny – tak jak pokazywał to na początku kariery właśnie Peja. Radio w Tuba FM. Jest więc idealnym miejscem dla każdego fana poznańskiego rapera.

Słuchaj Peji razem z Tuba.FM!

Jeżeli Peja jest twoim ulubionym raperem i czujesz do niego ogromny szacunek –Peja radio Tuba.FM jest idealnym miejscem dla Ciebie. Jeżeli od zawsze ceniłeś sobie jego twórczość nic prostszego - stań się użytkownikiem radia Tuba.FM i posłuchaj co ma do „powiedzenia” Rychu Peja. Utwory rapera jeszcze nigdy nie były tak łatwo dostępne – nie musisz tworzyć playlista, czeka już na Ciebie – wypełniona ulubionym rodzajem muzyki. Peja i jego rap czekają w Tuba.FM

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również