Piotr Cugowski i podobni artyści

 Ryszard Rynkowski — Zachwyt Szymon Wydra & Carpe Diem — SP: TERAZ Izabella Miko — KOCHAJ I TAŃCZ [SOUNDTRACK] Robert Janowski — Song.pl
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Piotr Cugowski to polski wokalista urodzony 5 października 1979 roku w Lublinie. Wraz z bratem, Wojtkiem, założył zespół Bracia.

Piotr Cugowski uczęszczał do kilku szkół średnich, ale i tak najbardziej lubił lekcje perkusji. Przez trzy lata grał na wibrafonie, ksylofonie i kotłach. Jest muzykiem, ale nie traktuje go jako zawód lecz jako swoją pasję. Piotr Cugowski wraz z zespołem Bracia nagrał płytę ”Fobrock”, która została nominowana do Fryderyków w 2006 roku, w kategorii „Płyta rock/metal” oraz do SuperJedynek w kategorii „Rock”.

Współpracował i wykonywał utwory z wieloma znanymi artystami: Garou, Robertem Janowskim, Adamem Sztabą, Eweliną Flintą, Kasią Cerekwicką, Joanną Liszowską, Maciejem Silskim, Krzysztofem Zalewskim, Grzegorzem Markowskim, Arturem Gadowskim, Haliną Frąckowiak, Małgorzatą Ostrowską, Stanem Borysem, Januszem Józefowiczem, Ewą Małas-Godlewską. Piotr Cugowski wystąpił gościnnie w dziesięciu albumach m.in.: ”Jak tam jest” (2011), ”Taki będę” (2012).

  • Podobne

Komentarze